Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разни линкове


high_octane

Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

 

Ей това го гледах на Горубляне случайно. Много приятна колица - да Форд е като цяло, но взсе пак много ме радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11338632253682525&f1=details

 

Ей това го гледах на Горубляне случайно. Много приятна колица - да Форд е като цяло, но взсе пак много ме радва.

 

 

На чича ти Венци много ще му тича! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Ей го пак онзи уникалният дрифтър - Ken Block.

 

Този път е в Сан Франциско:

 

Този го познавам, казва се lubomirov1985, виждал съм го на Междени на летището - същите изпълнения! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го пак онзи уникалният дрифтър - Ken Block.

 

Този път е в Сан Франциско:

 

Този го познавам, казва се lubomirov1985, виждал съм го на Междени на летището - същите изпълнения! smile152

Пепи, мани ти тая работа - още колко хляб имам да хапвам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mototechna.net/

Извинявам се, ако вече е пускано - има няколко интересни снимки за любителите на ретро задномоторните, пък и дизайнът на самия сайт сам по себе си е доста интересен. Явно в шрифта са използвали старото лого на старата чешка Мототехника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://ide.li/country_Switzerland.html

Всичко за тази уникална страна. Мисля, че ще ви бъде интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера от клипа какви точно са компонентите на този разтвор, или най-вероятно се пазят в тайна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е уникален Мерцедес-а. smile126 Сигурно е от някой военен запас като гледам цвета. Как са го съхранили в този вид 28 години - все едно току-що е излязъл от завода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише, че е купен като втора кола от таксиджия, но 123- ката му била заменена с 124- ка и този останал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божее, този полицай к'во му се обяснява като грешна дъщеря на майка си. :smt0344 Ето едно видео в щатите как процедират с такива дървени професори, е този с Ферарито вярно, че малко мина през кракът на полицая.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Правилно! Ако се държиш нормално са много любезни, но правиш ли се на катил smile150 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАнете я тая полицейска държава smile091

Направи ми впечатление, че на никой от полицаите не му мина през акъла да забрани на някой от снимащите да снима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божее, този полицай к'во му се обяснява като грешна дъщеря на майка си. :smt0344 Ето едно видео в щатите как процедират с такива дървени професори, е този с Ферарито вярно, че малко мина през кракът на полицая.

 

 

Обяснява се защото е некомпетентен. Това не е кръстовище. От Русе съм и много си е прав водача на лекия автомобил. Толкова са малоумни няколко индивида от Русе, че няма на къде повече. И аз съм се карал един път и им обяснявам че няма знаци, абе подобна случка, както и да е, не ми се изпада в подробности. Конкретно за това място - си е прав човека - има право да паркира там и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.