Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До Фаакер Зее, Австрия - 2012 г.


бат Димо

Recommended Posts

След като ви представих пътуването до Македония в началото на годината, дойде време да разкажа и за края на лятото, когато имах възможността да посетя най-големия мото събор в Европа, Фаакер Зее, Австрия.

 

Ето и разказа:

 

Видни мото пътешественици все ми казваха: „Отивай в Австрия, на Фаакер зее, та и ти свят да видиш, а и да разбереш как хората правят мото събори!”. И аз все си намирах някаква оправдателна причина, ама в края на това лято ме засърбяха ръцете и си викам, я да видим как го правят чужденците по Европата. Речено – сторено и в началото на септември бях готов за пътуване.

 

Продължение: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=151840

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрава тръпка! =D> Кефиш ме, че имаш очи и сърце да го видиш и да го разкажеш на нас. smile056

В края на пътеписа направо се зачудих защо се връща човек тук в БГ - всичко хубаво, с което сме отраснали постепенно е (само)унищожено. Ако сте гледали "Чия е тази песен?" на Адела Пеева ще ме разберете .........

....... и това го казвам въпреки, че съм върл противник на емиграцията. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ауууууу чудно smile126 smile126

 

Преди 2 години и аз ходих - бяхме 6 мотора. Страхотно си изкарахме. Уникално място - атмосфера - мотори.....Красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.