Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен проблем в предницата


OctaviaTouring

Recommended Posts

Добър вечер Колеги, нов съм във форума и имам един въпрос кум вас за моята Октавия. s_flag

Колата е Octavia Tour 2005г. 1.9tdi,90hp. От пред се чува тропане, шумене и вибриране, когато удари в дупка започва, при следващата все едно се намества и се оправя и така, когато го гледахме и майсторите казаха, че отдолу няма нищо. Сменихме вътрешните и външните карета, но понякога тропането е толкова силно, всякаш те тропат, обаче едната полуоска има страшен луфт и дали не трябва да се оплътни с някакъв тампон ми говореха, нито на диагностика нито на нищо не излиза. Дайте мнение от какво може да е този отвратителен шум и трясък smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си смени майсторите освен.Не може всичко да е здраво и да тропа предницата :roll:

Добре казано! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледаха я двама майстори познати. А с този полуоска, евентуално какво може да се направи, за да се махне този луфт, може от там да идва проблема, няма нищо друго, всичко е ново. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......От пред се чува тропане, шумене и вибриране, когато удари в дупка започва, при следващата все едно се намества и се оправя и така, когато го гледахме и майсторите казаха, че отдолу няма нищо. Сменихме вътрешните и външните карета, но понякога тропането е толкова силно, всякаш те тропат, обаче едната полуоска има страшен луфт и дали не трябва да се оплътни с някакъв тампон ми говореха......

 

Много Ъбсурдни неща!!! Остава някой да хвърли боба и да ти каже какво ти е на колата.

Май верно трябва да пробваш в друг сервиз, при непознати!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там не трябва да има никакъв луфт! А и как едната полуоска ще има луфт - пък другата няма да има?!

Не е нормално това!

И иди наистина в друг сервиз, при непознати..... И им виси над главите, докато не открият източника!

Съответно, обещай им и една бутилка уиски - на тоя, който успее да го открие!

Вземи я бутилката със себе си - и им я покажи!

Накрая явно ще се наложи да се прибегне и до нетрадиционни методи - за решаване на проблема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер Колеги, нов съм във форума и имам един въпрос кум вас за моята Октавия. s_flag

Колата е Octavia Tour 2005г. 1.9tdi,90hp. От пред се чува тропане, шумене и вибриране, когато удари в дупка започва, при следващата все едно се намества и се оправя и така, когато го гледахме и майсторите казаха, че отдолу няма нищо. Сменихме вътрешните и външните карета, но понякога тропането е толкова силно, всякаш те тропат, обаче едната полуоска има страшен луфт и дали не трябва да се оплътни с някакъв тампон ми говореха, нито на диагностика нито на нищо не излиза. Дайте мнение от какво може да е този отвратителен шум и трясък smile012

 

Здравей. За октавията не знам, но старото ми рено имаше подобен проблем, който ми се появи след смяна на маншона на лявото колело. Първо тропаше, а на висока скорост (60km/h) предницата трепереше...След като я закарах при тия калпазани от сервиза, първо ми напълниха маншона с масло, с което тропането изчезна, но треперенето на предницата не. При повторното връщане, се оказа, че са ми изкривили лявата полуоска, и тя правеше целия джангър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.