Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов двигател на фелата-размисли


Recommended Posts

колеги искам да попитам ей така информативно колко ще ми излезе да сложа двигател от ауди/фолксваген 1.9тди 110 коня.Моята фела е 1.9д колко ще струва инвестицията ориентировъчно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 68 на 110 коня?! Двигател, скорости, окачване, спирачна система........ :-k

Май е по-добре направо да си купиш Голф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искам да попитам ей така информативно колко ще ми излезе да сложа двигател от ауди/фолксваген 1.9тди 110 коня.Моята фела е 1.9д колко ще струва инвестицията ориентировъчно

 

Ще ти излезе колкото да си купиш такава кола с такъв двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тази се продава в момента в Чехия за 3500 евро с двигател 1.8Т....

Това е Фела ама друг път - май само бутоните на таблото са останали от оригинала :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително "изящен" пример как с много пари и липса на вкус може да съсипеш една кола. Лично мнение. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително "изящен" пример как с много пари и липса на вкус може да съсипеш една кола. Лично мнение. smile049

 

На мен лично цвета не ми харесва, останалото е поносимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз не искам да слагам 110 коня просто питах информативно,знам,че по добре направо голф, но просто ми се въртеше в главата s_flag smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително "изящен" пример как с много пари и липса на вкус може да съсипеш една кола. Лично мнение. smile049

 

На мен лично цвета не ми харесва, останалото е поносимо.

На мен пък цветът и задния капак само ми харесват - само да бяха запазили оригиналните стопове.

 

И по темата: колега едно увеличаване на мощността с 90-100% предполага и съответните промени по каросерията и окачването - което за такава кола си е безумие (според мен). Предполагам, че най-точен отговор за приблизителната цена на това удоволствие могат да ти кажат Маджо (MasterOne), Ися (BlackPearl) и Самуил (bega4kata).

Ако все пак решиш, че ти се занимава - с интерес ще следя развитието.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен това ми е напълно ясно,просто исках ей така информативно да попитам,даже изобщо не ми се занимава колата си ме вози предоволно smile004 smile035 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време един колега набута 1.8 мотор от Пасат на Фела.Затова колко му излезе немога да кажа зависи на колко ще намериш мотора и отам се почва маховдк,че на Фела е различен от VW отам окачването на мотора,може да трябва и фланец и други дреболий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.