Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся колега Шокададжия с Интерфейс VAG Tacho :)


Ajderev

Recommended Posts

Здравеите,

 

Има ли някой собственик на Интерфейс (кабел) VAG Tacho който е склонен срещо почерпка да ми прочете пин-а на Шкодата.

Имам един ключ и искам да си взема още два. Намрих в ибей ключове втора уптреба два с нови блейдове за около 90лв(двата!) с доставката !

http://www.ebay.com/itm/160647951580?ss ... 1436.l2649

 

За това ми треябва пин кода да ги сетна в имобилайзера.

Ключарите искат 90 лв да ми кажат пин-а, а има VAG Tacho за 50 лв нов ](*,)

http://key.bg/bg/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0% ... BA%D0%B0/3

 

Та ако някой собственик на VAG Tacho Интерфейс няма нищо против да искара някоя smile159 да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

We do not sell the transponder chips as they may need to be changed to suit your vehicle. If there is one in the item then it is free item. (most keys do come with them and we never remove them),

 

This would be an ideal replacement for a damaged (USE AS PARTS) or lost key or even a spare

 

 

ЪЪ, колега , а транспондери откъде ще вземеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно има риск, но един приятел си поръча два за WV Sharan от същя магазин и си бяха пален комплект и запазени като нови и само си ги вкара в имобилайзера и един ключар му ги изпили за 30 лв двата smile152

 

Ако случайно единият недай си боже двата нямат транспондери, те си се продават и в Бг и по ебай.

Няма да е голяма далаверата тогава , че и програматор трябва - ама добра цена без риск за набутвация няма smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на колега от форума вече си имам PIN-а на колата и даже прозорците мога да ги свалям и дигам с дистанционното вече smile092

Поръчах един от евтините оригинални ключове с три бутона втора ръка за 50лв.

Като дойде ще пиша дали е било далавера :smt017 или набутвация :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

От днес имам вече втори ключ напълно работещ с дистанционно. smile152

Ключа ми излезе:

Ключ с нов блейд и доставка - 50лв

Нарязване на новия блейд - 10лв

Нов чип за имобилайзера - 20лв

 

Крайна сума 80лв. Най-евтиния който успях да намеря при ключар беше 160лв.

 

Мисля че си залужаваше чакането за доставка smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.