Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

питане за фабия 2 1.4 16V / 63 kW / 86 к.


dragun

Recommended Posts

Здравей те ,нов съм във форума .Предстои ми закупуване на автомобил за Жената.Моля за съвет- как се държи този мотор ,възможна ли е газификация(смятам да и сложа ГИ)?Някакви детски болести?Бях се спрял на октавия 2 1.9 тди (за мен е най добрия варянт цена качество), но бюджета ми е малко малък за сега(9000) ,та попаднах на тази обява и затова ви питам http://www.cars.bg/u922367 , как ви ссе струва , заслужава ли си ?Преди 5 години имах служебна скода фабия 1.9 сди и съм много доволен от нея.За 170 к само консуматви без сериозни проблеми.В момента имам опел корса екофлекс 1.3 дизел и направо ми идва да яя..... даже сутринта пак имах проблем с нея и в момента е в софия ауто ,(този пък колко ли щеме друснатттт ) :( Благодаря на всички и се надявам скоро да стана пълноправен член на форума :).На всички съфорумници желая една безавариина 2013г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола е на повече километри от колкото пише казанчето на охлаждащата течност е доста потъмняло за тези километри smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола е на повече километри от колкото пише казанчето на охлаждащата течност е доста потъмняло за тези километри smile048

Да,,, стига 9000 лв. за тези километри няма как.Иначе задължително търси с газово или си сложи допълнително.В града си гори доста 8-9 да кажем.Можеш да потърсиш Октавия 1 за тези пари с газово,успех да случиш на кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е купувана нова от дилър на Шкода много лесно може да се провери дали са истински километрите. Това с казанчето не е никакъв критерии. Моето на 60к км вече е жълто, както това на снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за отговорите.в събота мисля да отида да я видя.ше поразпитам каде е обслужвана.пак ше видимкакво ше стане.ако ли не оставаме на варянт октавия 2 ,но да посаберем паричкиии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не оцелее до неделя ... тез продават по един автовоз на седмица ... преди време гледах Корса и отидохме да сравним с едно Поло на Герена и когато се върнахме (същия следобяд) беше изчезнала .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами здраве да е ако оцеле е добре.а преди малко попаднах и на тази обява та ако се понапана малко мисля ,че е по добър варянт http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=1ppnn4

само знам ,че колата ше е щкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.