Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

CD-то не помни настройки когато извадя ключа


Recommended Posts

Здравйте, отскоро имам Шкода Фабия и имам проблем с CD-то, когато извадя ключа и на CD-то му се изтрива всичката памет: запаметени станции, настройки и т.н. Моля за малко помощ, как точно трябва да свържа кабелите ?! smile012 ](*,) :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, отскоро имам Шкода Фабия и имам проблем с CD-то, когато извадя ключа и на CD-то му се изтрива всичката памет: запаметени станции, настройки и т.н. Моля за малко помощ, как точно трябва да свържа кабелите ?! smile012 ](*,) :-k

обикновенно СД-тата имат два плюса... един за паметта който седи постоянно включен и втори дет се изключва от ключа...идеята е кат няма никой в колата да не свири... най лесно е като измериш на кой кабел има 12 волта ПРИ ИЗВАДЕН ключ...и на този кабел да вържеш двата плюса на СД-то...

другия вариант е наистина да имаш два плюса и просто да са разменени..тоест ключа да прекъсва 12 волта на паметта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК някъде по последните мнения има схема на буксата и кой кабел с кой трябва да размениш , за да имаш памет на не фабрично радио.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК някъде по последните мнения има схема на буксата и кой кабел с кой трябва да размениш , за да имаш памет на не фабрично радио.

Нещо съвсем се обърках от тази тема ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто е ... вадиш буксата и разменяш двата плюса (тоз който е през контакт и постоянния) и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.