Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 03.02.2013


Pechatara

Recommended Posts

Променливото време предопредели " масовото " посещение тази неделя, но въпреки това се получи интересна и лично за мен много приятна среща. До към 15ч. времето беше с нас и нали шило в торба не стои, началото беше оползотворено максимално!post-7032-138453444136_thumb.jpgpost-7032-138453444234_thumb.jpgНяма да издавам нищо по проекта, то ще се види!post-7032-138453444249_thumb.jpgТова са посветените... :D Иначе се получи равностойно представяне по модели post-7032-138453444253_thumb.jpgpost-7032-138453444258_thumb.jpgС първите капки дъжд приключи и сервизната акция по подмяна на винетките, след което дружно се изнесохме към ОМВ и добре, че го направихме! :smt030post-7032-138453444282_thumb.jpgpost-7032-13845344429_thumb.jpgpost-7032-1384534443_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е - веднъж да не дойда, пък Коцето да реши да се появи на НИМ. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка среща, доволен съм.

 

По време на лаф моабета, стана дума за състезателните способности на бесните ни машини. На връщане някои хора (сами ще си кажат кои са) бяха свидетели на "уникално" дрифт изпълнение, но това беше само загряване за мега залозите. Др. Иванов ми дължи талон и ключ.

 

 

Гошко, ти момче лошко.

Явно не си се затъжил достатъчно за мен, толкова много пъти ме пропускаш, вече си мисля, че ме отбягваш...

Можеш да се поправих другата неделя, както и всички колеги с кученца (виж темата "Домашни любимци")

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.