Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся 4-те кръгли фара за 105l. Къде мога да намеря такива?


mortev

Recommended Posts

Здравейте колеги :) искам да попитам от къде мога да си намеря 4-те малки фара и останалите пластмаси около тя и каква им е цената горе-долу?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам пластмасите, чисто нови са не слагани на кола.

Продавам ги за 40лв.

 

Фаровете стават от лада, бяха 6 или 8 лева чисто нови, чешки много трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много рядка модификация така ,че едва ли според мене s_flag

Ако намериш нещо от Англия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам 2 броя чисто нови рефлектори за тоя модел, като дойде време пиши да се разберем. Иначе май стават и от Лада 1500/1600 и се намират още по магазините... ако не те дразни да пише "сделано" на тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тая брония и без това стои доста тежко (да не кажа грозно) на тая кола, но въпрос на вкус в крайна сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус си е :) На мен адски много ми харесва как стои особено с 4-те кръгли фара и цветя който ще е колата :) за жалост в момента е боядисан само един детайл. Заден десен калник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся 4-те кръгли фара за 105l..............................................

Не става само с четири кръгли голи фара.

Колега, каските за фаровете и конзолите за закрепването им имаш ли ги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е ясно :) малко по-малко не мога на веднъж иначе си прав. А за каски кое имаш предвид?

Това е добре, че ти е ясно, ама си започнал от най-лесното. Първо намери тези детайли, щото наистина са голям дефицит. И от Лада не стават.

 

На снимката е комплекта/за фаровете/. Тези бомбета, които се виждат отзад са т. нар. каски

Ако все още се продават, и държиш да си с 4 фара, може да извадиш късмет:

 

Aксесоарите продадени, останаха само комплекта 4бр. фарове -цена 60лв.

(фар+каска +конзола за 2ка фарове)

тел. 0876 119 059

post-4842-138453445138_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм ,че стават фарове от естел на VW Транспортер (ЗАДНО МОТОРЕН). Значи според мен ако стават от транспортер на skoda може да потърсиш от голф 2. Просто ти го давам като варянт.Поздрави. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове от Лада стават. В магазините сигурно все още се продават. Аз говорих за останалото оборудване

В посочената от мен обява е целия к-т. Цената не искам да я коментирам, но лично за мен е супер.

А и чешките фарове са с класи над руските. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм ,че стават фарове от естел на VW Транспортер (ЗАДНО МОТОРЕН). Значи според мен ако стават от транспортер на skoda може да потърсиш от голф 2. Просто ти го давам като варянт.Поздрави. s_flag

Имам фарове от Транспортер Т3 (задномоторка) - ако колегата е от София може да се разберем да ги пробва, и ако стават ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето оборудвах на дядото ладата с нови чешки и се оказа ,че не светят добре.

Сменявах крушки и пак нямаше резултат. Нямаше я ясно изразената граница м-у тъмна и светла част. Става въпрос за късите иначе дългите, прожекторите ги биваше.

От фолксваген не стават, налага се доизкосуряване....

Да добавя` стъклата са два вида, външните са основни фарове , вътрешните са с по гладък разсейвател като прожектори.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.