Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ще купувам супърб 2 1.8т


tampico

Recommended Posts

здр искам да попитам дали няма да направя грешка с тази кола тя е на 102 000 км и я взима от магазин на шкода близо до надежда

там момчето ми каза че колата е супер евтина подръжка много екстри и така моят въпрос е 1.8Т мотора читав ли е и какъв разход дава горе долу

тя е автоматик

мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен въобще няма да сбъркаш с този двигател.Много балансиран и подходящ за колата мотор.

Много зависи обаче от пробега ти на година.По принцип казват,че ако минаваш под 30хил км не си заслужава да купуваш дизел.

За дсг-то има оплаквания от доста хора и трябва да се внимава т.е. обърни му специално внимание и прочети темите за това.

Друго,имай предвид,че като цяло колата вози една идея по-твърдо,особено ако е със 17ки или по-големи.Покарай,за да видиш дали ще ти допадне.Аз все още свиквам след Аудито...:) Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нормално каране и задръствания разхода се върти около данните по книжка т.е.

Градско - 10-11

Извън - 8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.