Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

говорители за задни врати на ОК 2 фейслифт


Recommended Posts

Купих два оригинални говорителя, предстои да се разбере наистина как стои въпроса с кабелите като се демонтира кората. Някой има ли опит със свалянето, за да сподели как става?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах това ръководство при демонтажа:

http://workshop-manuals.com/skoda/octavia-mk2/body/body_work/trim_noise_insulation/door_trim_panels/removing_and_installing_the_rear_door_trim_panel/

 

Съветвам те предварително да си вземеш резервни щипки за корите, защото много лесно се чупят и ако ще слагаш оригинални говорители те се хващат с нитове към врата (поне така е оригинално и аз го направих така)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се , че няма кабели за колоните за задните врати, май пускането на нови е свързано с доста "чупене" по корите и таблото, някой наема ли се да го направи грамотно, плащам, пишете на лично , ако има желаещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Оказа се , че няма кабели за колоните за задните врати, май пускането на нови е свързано с доста "чупене" по корите и таблото, някой наема ли се да го направи грамотно, плащам, пишете на лично , ако има желаещи!

Никой ли не се наема...да изкара някой лев ;) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително грамотно и на супер приемлива цена ми пуснаха кабели за колони в задните врати в МАК-06. На България и Каблешков се намира - цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително грамотно и на супер приемлива цена ми пуснаха кабели за колони в задните врати в МАК-06. На България и Каблешков се намира - цък

Много благодаря, колега, това което ме опасява е да не останат зейнали, ожулени и раздрънкани детайли, иначе сам бих си го направил. Много е важно, както каваш , че работят грамотно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Как да разбера колко колони има в колата? Радиото е Swing, а оборудването - Елеганс.

06-radio-cd6.jpg

 

Аз лично съм много доволен как свири. Чисто визуално се вижда, че има място за 2 говорителя във всяка врата, но не съм сигурен дали има още места за колони и дали сегашните са запълнени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами лесно - смени разпределението на звука - само на предни или задни - след това леви и десни и ще се ориентираш. То се и чува ако има колони отзад ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност имам колони и във задните врати. Усещат се вибрациите като се усили музиката, но не знам дали са сложени навсякъде.

Какъв е максималният брой колони, които се вграждат в О2 фабрично?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да намеря място за 8 колони общо, по 2 във всяка врата. Като си сложа ухото ми се струва, че всички свирят, но не съм 100% сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да различиш, дали "свири" всеки един високоговорител, май по-добре да ползваш аудио-системата изобщо :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Колеги, някой може ли да ми предложи качествени говорители за ъпгрейд на оригналното озвучаване на Октавия 2? Тук разисквате херц, но аз лично не съм доволен от тях и бих желал да ползвам друга марка. Моля за съвети. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.k99bg.com/Default.asp?Operation=2&Art_ID=MOREL%20MAXIMO%206%20%202-WAYтези са прилични говорители спрямо цена

http://www.k99bg.com/Default.asp?Operation=2&Art_ID=MOREL%20TEMPO%206%20%202-WAYтези са още по-прилични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.