Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ъпдейт на софтуер на 01 1.9 TDI 110кс


moremi

Recommended Posts

Здравейте колеги,четох темата за трудното палене при топъл мотор и мненията бяха много противоречиви.Едни казват за някакви релета други казват че не става с релета или има странични ефекти ,та въпросът ми е следният:къде в София може да се направи този ъпдейт и тези релета наистина ли са със страничен ефект и ако не са кои може да ги поставя да напише нещо тел.или адрес, защото един колега беше питал но никаде не видях някои да му беше отговорил кои може да ги прави тези неща.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да наистина има много изписано но или аз не мога да разбера или не знам...... къде да чета.Не видях никъде някои да е написал: пич отиваш там при еди кои си слагат ти нещо или каквото и да е било там ти правят и си топ. Благодаря все пак за отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегата bega4kata е казал в посочената тема, че прави необходимата софтуерна промяна. Но той е от Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,четох темата за трудното палене при топъл мотор и мненията бяха много противоречиви.Едни казват за някакви релета други казват че не става с релета или има странични ефекти ,та въпросът ми е следният:къде в София може да се направи този ъпдейт и тези релета наистина ли са със страничен ефект и ако не са кои може да ги поставя да напише нещо тел.или адрес, защото един колега беше питал но никаде не видях някои да му беше отговорил кои може да ги прави тези неща.Благодаря предварително.

най добре се получава софтуерно-има доста колеги от форума,на които съм го оправил.....като идваш лятото на море,ще се обадиш и ако колата ти е след 2000 година си готов за нула време.Ако е по-стара ще се почака 1-2 дена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,четох темата за трудното палене при топъл мотор и мненията бяха много противоречиви.Едни казват за някакви релета други казват че не става с релета или има странични ефекти ,та въпросът ми е следният:къде в София може да се направи този ъпдейт и тези релета наистина ли са със страничен ефект и ако не са кои може да ги поставя да напише нещо тел.или адрес, защото един колега беше питал но никаде не видях някои да му беше отговорил кои може да ги прави тези неща.Благодаря предварително.

най добре се получава софтуерно-има доста колеги от форума,на които съм го оправил.....като идваш лятото на море,ще се обадиш и ако колата ти е след 2000 година си готов за нула време.Ако е по-стара ще се почака 1-2 дена

 

Мерси колега за предложението но ми казаха за един човек тук в София.Ще се чуем днес по някое време и да видим за какво иде реч .А по принцип колицата е 1999г.и аз много пъти идвам във Варна но със служебен бус,ако имах място бих качил колата отзад в фургона и да ти я оставя а на следващият курс да си я пребера.Но ще пробвам тук за сега и ще пиша пак ако има развитие за което силно се надявам.Безаварийно на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.