Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как се свалят габаритите на Суперб 2


nikolai_fratev

Recommended Posts

Искам да си сложа друге крушки на габаритите ,но не мога да ги сваля. Въртят ли се или само се дърпат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

Само се дърпа :) Моята е същата - дърпай смело...

Ето ти го и от книжката, как е написано (крушката от картинката е А):

 

post-5293-138453451626_thumb.png

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е с дърпане, а с въртене видях го в книжката, а как се въртят не разбрах днеска пак ги мъчих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се виждаме ще ти ги сваля :) Споко, остави ги да си почиват за сега.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се виждаме ще ти ги сваля :) Споко, остави ги да си почиват за сега.

 

Поздрави

 

Разбрах как се свалят и ги ъпдейтнах с диодчета

post-12414-138453454042_thumb.jpg

post-12414-138453454045_thumb.jpg

post-12414-138453454065_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Моля те сподели какви диодчета си взел и от къде, че да мога и аз да сложа на моята. И правил ли си нещо допълнително, за да не дава грешки. Иначе е станало супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ги махна, дадоха фира... Иначе диоди от такъв род има в омегалайт в студентски град. Има такива с канбъс за 10 или 16.50лв двете. Преди година съм ги купувал т10 се водят за w5w без цокъл пластмасов. Читави им бяха нещата преди година, сега не съм пазарувал.

 

Ето сайт: http://led.omega-light.com/AutoLED/autoled.html

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си бях купил едни от Стара Загора. Бяха с 13-14 диода и като ги тествах в магазина бяха екстра, после ги сложих на колата и все едно бях сложил 13-14 точици да мъждукат там. Съвета ми е да намерите като тези с 80 и със 120. Ако искате снимка на тези със 80 диода ще кача една снимка да ги видите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.