Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля !


Recommended Posts

Здравейте, от днес и аз съм горд собственик на Октавиа. smile152 Първите ми впечатления са прекрасни! Искам да благодаря сърдечно на bega4kata за полезните съвети smile126 . Засега се уча и чета форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл!!! s_flag

Каквито са ти първите впечатления - така да остане и занапред... :smt017

Чети, чети, ама дай и някоя снимка да видим.... smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри. Много е хубаво почти всеки ден да си имаме нова тема с нов собственик на Шкода и естествено член на форума. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега s_flag Много безаварийни км и впечатленията да продължават да бъдат такива.

Попълни малко инфо ... от къде си , каква е точно Октавията и разбира се ... покажи я и на нас :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много хубави моменти ти желая с любимото возило s_flag. Да си я обслужиш качествено и оттам, нататък само каране \:D/ ...дай някоя снимка, да оплакнем и ние окото smile004

 

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Много безаварийни километри и добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,браво!Много да те радва красавицата! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш,на хубави места да ходиш с нея и само готини мацки да возиш! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

 

Кефа е голям,гледайте се с шкодилака и стотици хиляди безаварийни да изминете заедно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, как мога да разбера какво е нивото на оборудване ? Предполагам е класик ( обикновен климатик, няма темпомат). За сега мисля да започна "разкрасяването" с поставянето на темпомат. Какви други екстри могат да се закупят? Има поставено радио BOLERO, но не мога да октивирам Bluetooth за връзка с телефон, предполагам трябва някакъв допълнителен модул? Има ли как да се показва моментния разход или за това ниво на оборудване не може? Благодаря и се извинявам за лаишките въпроси!

P.S "свинските опашки" са от предишният собственик :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам небоядисаните огледала е класик нивото на оборудване.Иначе е странно класик с Bolero.

Системата за безжична връзка с телефон явно не е била поръчана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Добре дошъл! Пожелавам ти само хубави моменти с новата придобивка s_flag

Здравейте, как мога да разбера какво е нивото на оборудване ?

Нивото на оборудване можеш да го разбереш по липсата на някои неща, които не се предлагат за съответното ниво. Но имай предвид, че оборудването, което съответства на конкретно ниво на оборудване е различно за различните пазари. Има и по-лесен начин - пробвай с този линк (само трябва да напишеш VIN-а на автомобила)

http://vinformer.su/en/ident/vin/decode.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.