Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НОВИ дамски маратонки от Англия


Ivo_Dinkov

Recommended Posts

Продават се нови дамски маратонки от Golddigga.

Купени са от Англия. Пробавни са вкъщи, не са носени.

Размер UK-6.5 ; EURO-40, но според мен са по- скоро 39.5, понеже същия размер, но друг модел е ОК на съпругата ми, а тези са и малки.

Цената е 70лв и не понадлежи на никакъв коментар, визирайки за колко са купени и игнорирайки разходите за доставка :roll:

ГСМ 0887 382 657.

Снимки:

19515029_1_800x600.jpg19515029_2_800x600.jpg

19515029_3_800x600.jpg

19515029_4_800x600.jpg

19515029_5_800x600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При условие че от около седмица и половина са на 14 паунда и съм поръчал на моята жена абсолютно същите с 3 лева доставка ... късмет с продажбата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, в момента имат намаление, но който има желание, да ги поръчва.

Аз ги платих на ненамалената цена, по стечение на обстоятелствата 27 дни пътуваха към мен и след като се убедих, че не стават нито на жена ми, нито на никой роднина, ги пуснах за продажба. За съжаление, съм изпуснал срока за връщане.

Под 70 няма да ги дам със сигурност, по- скоро ще стоят в шкафа smile027

 

ЕДИТ: Хм, като писах, че цената не понадлежи на коментар, визирах друг колега, който ми даде линк с намалени до 19.99 преди 2-3 дни, сега са паднали още. Същото важи и за дтеските маратонки, които съм пуснал няколко обяви по- долу. Ако модератора сметне, че се нарушават правилата, може да заключва обявата, визирайки дадените над 100 лв, моята цена остава твърда :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.