Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ъпдейт на софтуер на 01 1.9 TDI 110кс-Има оправия


moremi

Recommended Posts

Здравейте колеги ,искам първо още веднъж да благодаря на Andro 73 за инфото което ми даде.Да наистина е малко скъпо но човека решава проблема ,а като гледам в форума доста хора го имат този проблем с ТОПЛИЯТ СТАРТ. За всички които ги интересува ,момчето работи в София Редута ул.Попова Шапка №68 .Днес бях при него в 10.30 и 13.30 часа си тръгнах с нормално палеща кола.Телефона на човека е 0888803427-Стампата (Станимир).При мен не можа по стандартният начин по които се правило и се наложи да ми свали компа ,и може би затова ми струваше толкова- 100 лева.Аз съм доволен и не съжелявам за парите ,сега си пали като нова.Успех на всички и безаварийно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щом си доволен, сложи го в белия списък.

Сори Цецо ама не знам как братино иначе с удоволствие , ако някои може нека да го направи наистина.Не съм толкова голям спец в тези работи,сори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както го направи тук :) Просто отваряш тема в раздел бял списък. Той е затова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че съм бил полезен , при мен само презаписа файла и се оправи.

 

Поздрави.

 

Здравейте колеги ,искам първо още веднъж да благодаря на Andro 73 за инфото което ми даде.Да наистина е малко скъпо но човека решава проблема ,а като гледам в форума доста хора го имат този проблем с ТОПЛИЯТ СТАРТ. За всички които ги интересува ,момчето работи в София Редута ул.Попова Шапка №68 .Днес бях при него в 10.30 и 13.30 часа си тръгнах с нормално палеща кола.Телефона на човека е 0888803427-Стампата (Станимир).При мен не можа по стандартният начин по които се правило и се наложи да ми свали компа ,и може би затова ми струваше толкова- 100 лева.Аз съм доволен и не съжелявам за парите ,сега си пали като нова.Успех на всички и безаварийно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.