Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лед светлинки в цялото купе


Anubis

Recommended Posts

Да. Моя лед в багажника мъждука, както и този в плафона, за това го оставям на 0.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите мъждукат вече втора годинa и не съм имал проблеми с акумулатора.

Ето една идея с ЛЕД ленти за багажника, става лесно, осветява равномерно и е скрито под тази пластмаса - трябва да се наведеш за да видиш лентата

post-4435-138453459143_thumb.jpg

post-4435-138453459146_thumb.jpg

post-4435-138453459149_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторски багажник - подреден, осветен и с куфарче !!! =D>...че и обезшумен и "стабилизиран"(както личи). Доктор-маниак !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е така да, но при обикновенна крушка тества и след това модула заспива,а при лед не можеше да заспи поне при мен и акумулатора падаше.

Ако заспиването на модула зависи от резултата от теста, това си е бъг!

Модула е длъжен да заспи и при редовна крушка, и при изгоряла, и при прекъснала.

 

Дали? Ако с толкова успееш да го излъжеш ще е екстра, ама според мен ще трябва да е доста по-нискоомен, а тогава вече се губи смисъла от ЛЕД.

 

То зависи какво има в модула де. Така и не съм намерил читаво описание.

1Mohm ще отнеме от крушката ток около 10µA, а това е типичен ток, който да предизвика мъждукане при съвременен светодиод.

Ако е недостатъчно, може да се пробва и с 100kOhm, което ще свърши работа гарантирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите мъждукат вече втора годинa и не съм имал проблеми с акумулатора.

Ето една идея с ЛЕД ленти за багажника, става лесно, осветява равномерно и е скрито под тази пластмаса - трябва да се наведеш за да видиш лентата

Алармата ти дърпа повече ток сигурно от миждукащите диоди.Демек няма как да ти падне акумулатора.

Идеята с лентите е много добра! Ще взема и аз така да го направя. Това на твоята кола ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подреден
Хехе, само за снимката, а иначе колички, памперси, колела, тротинетки... :D

 

@Bobeca, да на моята, ама има модификация след тези снимки, много лесно се разлепя лентата и я сложих малко по-надолу от пластмасата върху скосената част на кората и я щипнах с такер. Ако смяташ да го правиш ще направя нови снимки, по втория начин е по-удачно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подреден
Хехе, само за снимката, а иначе колички, памперси, колела, тротинетки... :D

 

@Bobeca, да на моята, ама има модификация след тези снимки, много лесно се разлепя лентата и я сложих малко по-надолу от пластмасата върху скосената част на кората и я щипнах с такер. Ако смяташ да го правиш ще направя нови снимки, по втория начин е по-удачно.

 

Няма нужда, благодаря все пак.При мен така или иначе е различно и ще се мисли захващането.Сега само трябва време да ми остане време да го направя. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа, при мен плафона, страничната светлина на вратата и огледалата си гаснат на 100%.

Няма и следа от мъждукане, за багажника не знам. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на всички ли са им счупени тия мрежички зад десния калник. Аз се изнервих вече на мойта и й шибнах два болта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на всички ли са им счупени тия мрежички зад десния калник. Аз се изнервих вече на мойта и й шибнах два болта.

 

На мойта не са все още... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.