Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново в клуба с Octavia Combi Elegance 20V Turbo


Recommended Posts

Радвам се да ви споделя че вече съм собственик на гореспоменатата Октавия. Колата е оборудвана доста нескромно: ABS, ASR, ESP, 4AirBags, Парктроник, Maxi DOT Display, Сензор за дъжд, Навигация, Климатроник, система за измиване на фаровете, 6CD Changer, Темпомат, Бордкомпютър, ел. отопляеми седалки, 4 електрически стъкла, електрически огледала с подгряване, Багажник с двойно дъно + всичко останало типично за елеганс - сгъваем ключ, комфорт функция, осветления на задните седалки подлакътници отпред и отзад и всевъзможни дребни глезотии като поставки за чаши, монетник и т.н. Колата е 2002г внос от Швейцария, вече минах регистрация, направих застраховките и остана да се направи обслужването на мотора...1,8 20V Turbo 150hp. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4529988579956.1073741827.1598246491&type=1&l=4da4068873

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как отново в клуба? Ти не си излизал от него. Колата изглежда страхотно и ти пожелавам много безаварийни километри с нея. А списъкът с екстрите наистина е нескромен. :mrgreen: s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как отново в клуба? Ти не си излизал от него
Не съм ама за повече от година останах без шкодарка и някак си не се чувствах на място, особено на събора, когато ми се наложи да дойда с голфа.

Благодаря на всички за пожеланията, за сега колата се представя много добре, въпреки че още на първата семейна разходка на 150-тия километър направи малка авария, това не успя да развали настроението ми. Започна да пищи, свети и изписва на дисплея нещо на немски от което ми стана ясно че има проблем с генератора първото което ми мина през ума бе ремък но ремъкът си беше на място и генератора се върти. Замерих за всеки случай и действително зареждане нямаше. Оставаха ми 10км до мястото за където се бяхме отправили и без зарядка отидохме и по-късно се прибрахме до Варна на акумулатор. През целия път обаче имах чувството че се намирам в пилотската кабина на аварирал самолет- непрекъснато нещо пищи мига уредите спираха и тръгваха. Това чувство вероятно се дължи на факта че прекалено много гледам поредицата "Разследване на самолетни катастрофи" по natgeo :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! С теб се запознахме преди мнооого години покрай skoda-mania.hit.bg. Карах бяла 120ка. Не знам дали ме помниш, но на някоя варненска среща ще се радвам да се видим отново. От скоро и аз съм отново в клуба!

Много безаварийни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Много безаварийни километри и щастливи мигове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късмет ти пожелавам! :smt017

И по-малко гледай такива предавания - че да не се стряскаш толкова! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! С теб се запознахме преди мнооого години покрай skoda-mania.hit.bg. Карах бяла 120ка. Не знам дали ме помниш, но на някоя варненска среща ще се радвам да се видим отново. От скоро и аз съм отново в клуба!

Много безаварийни!

Помня те Сево, много добре с твоята White Devil, дори ти имам номера на мобилния, ако все още е същия. И аз ще се радвам след толкова години да се видим отново! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.