Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде и аз в клуба


Recommended Posts

Здравейте от 4 дена съм собственик на О1 1.9 тди 90к.с. 4x4.Колата ми я подари баща ми тъй като си взе джипка,а не му се продаваше шкодата.Колата е на 270к и е чук smile035 само ми свети абс-а ама ще видя кой е да го сменя.

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от 4 дена съм собственик на О1 1.9 тди 90к.с. 4x4.Колата ми я подари баща ми тъй като си взе джипка,а не му се продаваше шкодата.Колата е на 270к и е чук smile035 само ми свети абс-а ама ще видя кой е да го сменя.

Поздрави на всички.

Честито,хубаво е като имаш такъв баща!

И не бързай със смяната на ABS-а,а прочети из темите за този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да забравих и за топлия старт :evil: ,иначе си я гледаше човека,имам си нов съединител с маховик,нов АГР клапан,ново турбо,не е слагано още,че старото може още \:D/ ,абе доволен съм smile168 .

Тази кола ме изумява с този разход,което е супер в днешните времена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги smile126 .А един малко странен(глупав)въпрос имам:

Има ли някаква разлика в размера на мигачите,тези "кристалните"и другите?

Питам ви понеже фаровете ми са от "кристалните" а мигачите не са,и седят малко като "подарени" smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

01 няма на вратите уплътнения! На купето е само едно. На 02 има и на вратата и на купето /модерна работа/ :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...
01 няма на вратите уплътнения! На купето е само едно. На 02 има и на вратата и на купето /модерна работа/ :mrgreen:

 

има ли решение за този проблем с уплътнението на вратите..... какво може да се сложи на вратата, че да стане като на другите коли, че като го няма и май малко си дрънкат вратите. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.