Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Fabia от Варна


Recommended Posts

Здравейте, съфорумци :)

От няколко месеца съм горд собственик на първо поколение черна Skoda Fabia Elegance 1.9 TDI 99hp - истинско бижу, засега не съм имал съществени проблеми с нея(като изключим, че ремъка малко е за смяна, ама ще издържи)

Казвам се Димитър и съм от Варна/Търговище, студент по медицина. Призовавам варненските форумци да се активизират, тъй като времето вече се затопли и бирата върви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумци :)

От няколко месеца съм горд собственик на първо поколение черна Skoda Fabia Elegance 1.9 TDI 99hp - истинско бижу, засега не съм имал съществени проблеми с нея(като изключим, че ремъка малко е за смяна, ама ще издържи)

Казвам се Димитър и съм от Варна/Търговище, студент по медицина. Призовавам варненските форумци да се активизират, тъй като времето вече се затопли и бирата върви :)

Добре дошъл !

Време беше да се появи някой млад шкодаджия да подкарва варненското "стадо" към морската алея с капаните. smile027

 

п.п ....в този ред на мисли,да заформим една среща за неделя вече на открито?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копам, копам....финикийци (пффффффффф) !

 

Айде: Стига спам в темата но колегата! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.