Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

питане за фабия 1.2


mgm18

Recommended Posts

здр проблема е следния като махна кората на двигателя има един маркуч които е свързан с двигателя казаха че е отдушник от които като запаля колата и подам газ около 3-4000 оборота започва да хвърля масло от този отдушник,иначе проверявам маслото всеки ден няма промяна не знам ако някои знае нещо по въпроса сблъсквал се е с този проблем ще съм благодарен да разбера нещо и какво трябва да направя да не хвърля масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го затапиш и няма да хвърля масло и ще избие от някое друго място. Това е отдушник на маслени пари. Мисля че не трябва да си капи свободно но някой си е правил свободни съченения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като повдигнеш пластмасовия капак за въздушния филтър към него има един маркуч които отива към този отдушник от там хвърля масло пръски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
поясни за коя става дума? при 1-та 12в са два тънки и няма как да празни от там.

 

 

А по-късия от двата за какво е ?

 

Забравих да погледна на старата ми Фабия къде отива , а на новата липсва. Мислех да питам , ама видях темата на колегата....и се извинявам че "нахлух" така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.