Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Rapid Sport


johnnie213

Recommended Posts

Skoda показа горещия Rapid Sport

 

Auto.dir.bg - 9 май 2013, 13:26

Skoda официално разкри на австрийския тунинг-фестивал "Wörthersee 2013" горещата версия на компактния седан Rapid - Sport.

 

 

Вероятно на автомобила може да се гледа като на бъдеща версия RS.

 

Концепцията разполага с екстериор в цветове "Корида червен" и "Стоманено сив" и се вози на 19-инчови алуминиеви джанти. Чешкият автомобилен производител е оборудвал този специален Rapid с агресивен пълен боди кит, който включва нови спойлери, брони и странични прагове, както и два ауспуха в задната част. Вътре Rapid Sport получава спортен волан и седалки Recaro.

 

post-4544-138453464725_thumb.jpg

 

post-4544-138453464785_thumb.jpg

 

post-4544-138453464787_thumb.jpg

 

post-4544-138453464789_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва много! Много агресивен вид има, ама ако е по-малко от 200 кс. ще е много тъпо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък едно нещо ме дразни - че могат да направят дизайна хубав, но не го правят серийно.Явно не е като да нямат дизайнери, след като не за първи път преправят така модел за изложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е, че и джантите са в различни цветове от двете страни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с различните цветове е нещо като новата модна тенденция в тунинга.

Доста коли последно време виждам по Европа точно така,с различни цветове и джанти и с голямо лого на марката на цялата страна от преден калник до задна броня.

Иначе е ужасно брутална визията. :smt017

 

п.п .....те пък да не видят нещо от мене! Ама и аз ,защо не я патентовах моята на времето? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

п.п .....те пък да не видят нещо от мене! Ама и аз ,защо не я патентовах моята на времето? :D

 

Споко, Шкода никога не е имала и няма да има екстравагантни коли ! Всичко готино остава само в проект, скучните се произвеждат !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да я бяха оставили цялата в червено ли.

 

Това имам предвид.

Алена със сребриста лента и без излишни шарении - по-добре да е бегачка под прикритие (като Маджо-вата), вместо отдалеч да взди очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алена със сребриста лента и без излишни шарении - по-добре да е бегачка под прикритие (като Маджо-вата), вместо отдалеч да взди очи.

 

 

С удоволствие бих карал една такава дето крещи от далече, че е бегачка ама за тази визия и трябват над 300 кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е за гонки, а за ежедневна употреба...200коня са си повече от достатъчни.....

 

Те и колите със 100 коня - вдигат 200!

 

П.С: Пепи с неговата чЕпната 90ка...на Междене все главоболия създава между жалоните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.