Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво масло за Румстър?


Recommended Posts

Колеги, колата ми е на 103 000км. Време е да сменям маслото, но се чудя с какъв вискозитет да купя. Досега използвах 5W30, но започна по малко да го "пипа". Ще съм ви благодарен, ако споделите мнение и опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че го гори не бива да те притеснява. По-доброто масло винаги смазва по добре... е ако е важно за теб това! По-добре доливай, ако имаш намерение да минаваш 200 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5w40 за лятото и 5w30 за зимата. Вземи си масло, което е доказано като качество и го купи от магазин, който също се е доказал, иначе няма спасение от ментетата! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каква ти е колата? Бензин или дизел? Каква спецификация на маслото трябва да покрива? 5W30 нищо не говори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви, че откликнахте на молбата ми. Реших да купя маслото от ЕТ, но видях рекламата на програмата "4+" и реших да се възползвам от нея. За 99.40лв. ми смениха маслото и масления филтър. Излиза доста по изгодно от покупката на 5л. масло и маслен филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

 

 

Колко масло хваща 1.2 TSI 86 hp?

В книжката би трябвало да пише.
А аз на моята го смених 5в30 на Кастрол -75,8лв 5 литра и 16лв филтър .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.