Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да Ви се представя.


The Best Forman

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Да Ви се представя . Казвам се Фобияна Шкодова , родена съм лето 2002 -ро в Чехия , израсла съм в Италия и съм дошла да се пенсионирам в България. Имам си мотор (слаб шкодов) , климатик (да му е комфортно на оня калъф дет ме взе лятото и да не ми мокри седалките с пот) , даже и някакъв малък ел. пакет имам (предни стъкла и огледала , ма кретена още не се научил да борави с тях та ги пазя в тайна) , днес му показах , че ми се включва и задната чистачка при включване на задна скорост , та го изненадах (аборигена дет е зад волана) инак казано ниво на оборудване - комфорт. Возя стегнато и бавно (ако ме засечете някъде да се влача , не ме псувайте много , аз толкова си мога , а не като оня бързак с Черната перла дето се влачи по магистралите , щот той толко си може). Малко ми сбръчкана физионмията още от макаронаджийските калъфи , ама са ми обещали пластична операция , та още не съм много за снимане , ама на тез снимки изглеждам що годе прилично

031528736.jpg?r=0

031528741.jpg?r=0

Имам си нови софийски номера , което е добре , но завършват на ТХ , което не е толко добре , ама ще го преглътна някакси smile049

Ай за сега толкова , че няма кой да ги чете тез фермани.

 

П.П. Ако някой (Владо©) не е разбрал - The Best Forman се модернизира :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile152 smile152

Комшо , основното ти го казах онази вечер , но все пак ...

Фобиянке , ма ти си много шукар бибитка бе . Да слушаш много и да возиш дълго и безаварийно , и на оня дето ша върти геврека , само да му тропат зъбките от кеф с теб \:D/

пп щом се модернизира - The Best Faben smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Гена !! Със здраве да си я караш и само приятни изненади да ти поднася Фобията :D s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятно ми е да се запознаем s_flag. Много добро представяне, жив и здрав да си я караш и да те радва smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Гена! Със здраве да си я търкаляш и да се радвате взаимно s_flag Много, много безаварийни и приятни километри ти желая с тази засукана 'талянка smile027

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 Гена, поздравления! Да ти е честита новата придобивка. Хубав номер , да ти напомня винаги за мен!

 

П.С: Много хубав пост си пуснал, развесели ме за вечерта!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите пожелания и дано изкара безаварийно поне колкото най-добрия Форман.

Какво и е на муцуната?

Нищо и няма ... малко захабени фарове , липсващи решетки(лявата) и халогени за гараж , но нищо , което да ми попречи да навъртя едни 50 км. в града (забравих , че още няма газ :mrgreen: )

Комшо , основното ти го казах онази вечер , но все пак ...

Марто , ако ми беше казал колко още трябва да учааа smile048

Хубав номер , да ти напомня винаги за мен!

Ися , ти си ми слабост бре , как мога да те забравя и даже до година ще се постарая да бие поне една Фабия комби на пистата (на Ивчо) ... това за магистралата не съм го казал аз smile049

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Гена, разсмя ме искрено! Още веднъж и тук да ти честитя и да ти пожелая много радости и навъртени километри с Фабията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за него, но Маджо със сигурност би го върнал!!! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На петък 13 -ти к'во мое се падне на човек освен СА6756ТХ smile049 , па и вдига конета smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,до снощи мислех,че се иб@@ш с мене,ама верно си я взел.

Ай да ти е честита,мнооо безавариини километри и все убави каки да возиш в нея.Пък и т'ва комби какво умее... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Генчо. Много безаварийни км.

 

П.П.: Да си смениш ника на The Best Fabiaman!

 

П.П.2:

и даже до година ще се постарая да бие поне една Фабия комби на пистата (на Ивчо) ...

Почвай да се стараеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Гена! Да ти е "жива" и "здрава", че много да те радва!

Да се "обичате" и да не се "карате", че дълги години още да сте заедно!

=D> smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ми се струва ,че си я взел от автокъща до нашия квартал,на Първа българска армия,ама да си здрав и жив да я ползваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв хладилник бе Цецо? Тоя не дава да се smile092 , само с чисти обувки и тогава седаш на стола smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв хладилник бе Цецо? Тоя не дава да се smile092 , само с чисти обувки и тогава седаш на стола smile001

 

С обувки не се сяда на стола,но трябва да са чисти за да стъпиш на стелките,а на стола се сяда с чисти дрехи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама в мойта пуши. И музика съм му пуснал и клима де му е шукаритетно на кожата! smile027

Айде айде, колата си е много добре.Вози стегнато добре си върви даже и климата работи smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита ти придобивка Гена =D> Много безаварийни километри ти пожелавам и само кеф да ти доставя, когато си зад волана.

 

smile027

 

 

 

Не знам за него, но Маджо със сигурност би го върнал!!! smile027

 

Гена, това с номера е проклятието на черната перла, моя номер завършва на RS smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.