Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Случайно на Бондо в номера на Жълтия Шрапнел да има тройки и нули ? .. ей ся малко ме засече едно Рено , ама като не различавам РС и РС Трофи .. малко гърми , като му върнеш газта , май нещо не е у ред центровката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, The Best Forman написа:

Случайно на Бондо в номера на Жълтия Шрапнел да има тройки и нули ? .. ей ся малко ме засече едно Рено , ама като не различавам РС и РС Трофи .. малко гърми , като му върнеш газта , май нещо не е у ред центровката :)

Да не го обърка с @digitalundgrd?

Сутринта видях в неШкода @kokarosta и си помахахме ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Izolini написа:

Да не го обърка с @digitalundgrd?

@kokarosta.....

Ай верно , че Бондо взе Супърб .. аз си живея с мисълта , че се качил в Рено .. ама онуй жълтото верно много гърмеше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, The Best Forman написа:

ама онуй жълтото верно много гърмеше :)

Ти ако знаеш как гърми в поздемния паркинг, един с БМВ слезе и си хвърли ключовете ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта към 8:30ч на Околовръстното до ИКЕА. 

Тъмно синя / лилавееща Октавия 1 със спойлер отзад и стикер на заден ляв прозорец. 

Не съм свиркал, че не бях с Шкодата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, The Best Forman написа:

Случайно на Бондо в номера на Жълтия Шрапнел да има тройки и нули ? .. ей ся малко ме засече едно Рено , ама като не различавам РС и РС Трофи .. малко гърми , като му върнеш газта , май нещо не е у ред центровката :)

Ако това гърмящото е с номер 3003 е РС-а на един приятел - към момента е 300+к.с. та затуй така шумничко - тропат копитата на цял табун все пак ?

А сутринта Марто mRt си смучене пластмасовия фас на Опълченска, ама нали съм еретик реноводител, та реших да не го стряскам с освиркване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Logrus написа:

 

А сутринта Марто mRt си смучене пластмасовия фас на Опълченска, 

 

Често срещана картинка е тва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.02.2021 г. at 14:34, The Best Forman написа:

Случайно на Бондо в номера на Жълтия Шрапнел да има тройки и нули ? .. ей ся малко ме засече едно Рено , ама като не различавам РС и РС Трофи .. малко гърми , като му върнеш газта , май нещо не е у ред центровката :)


Ако е било 3003 е обикновеият РС и бая гърми. На мой приятел е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ослепителна синя октавия комби СВ4062ВТ с стикер от събор 036 беше спряла на отбивката при ресторант Орбита край Враца преди малко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

забелязана синя фабия втора генерация в с. Свежен, Средна гора, със софийска регистрация и клубни стикери на задните стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами, не го познавам, а и не успях да го мерна около колата, за да се запознаем. това е моето село, почти всеки уикенд съм там, но за първи път виждам кола с клубни стикери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, joro_kem написа:

ами, не го познавам, а и не успях да го мерна около колата, за да се запознаем. това е моето село, почти всеки уикенд съм там, но за първи път виждам кола с клубни стикери.

 

Съдейки по Фейсбука му, той често пътува до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми проблесна на бул. Прага и бул. Пенчо Славейков и подозирам , че беше Стуциян , но беше много фокусиран и не исках да го разсейвам докато завиваше на ляво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.03.2021 г. at 20:18, joro_kem написа:

забелязана синя фабия втора генерация в с. Свежен, Средна гора, със софийска регистрация и клубни стикери на задните стъкла.

Привет, Жоре това е и моето село, да. :D

Къщата ни е до училището. Щом си Аджарец, ти трябва да си с готината О3 фейслифт комби. Засичал съм те, но не съм видял отличителни знаци.
Поздрави ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BlackSpot написа:

Привет, Жоре това е и моето село, да. :D

Къщата ни е до училището. Щом си Аджарец, ти трябва да си с готината О3 фейслифт комби. Засичал съм те, но не съм видял отличителни знаци.
Поздрави ?

Ее, супер! Понякога минавам и с готината единичка комби ? Наистина нямам стикери на нито една колите, ама това не пречи да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, днес получих обаждане от Иво , IDA , макса е забелязан на магистралата със 120km/h, човека явно си го кара с кеф, вече няма надписи на вратите , за съжаление, даже ми каза че предницата изглежда по - добре , отколкото когато беше мой! :D

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , вземи оправи този лост , че девойката се мъчи на всеки светофар :)

И маската се слага на носа и устата , а не на очите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, The Best Forman написа:

И маската се слага на носа и устата , а не на очите ;)

Той работи в министерски съвет, има друг пример. Не го обърквай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, The Best Forman написа:

Саше , вземи оправи този лост , че девойката се мъчи на всеки светофар :)

И маската се слага на носа и устата , а не на очите ;)

Aко говориш за лоста на макса , аз още при продажбата , казах на човека че лоста е полски и е за смяна , обясних му като излезе от задна, какво да направи и как да продължи движението си , без да излиза от автомобила. Ако говориш за лоста на тиграта , тя не е моя, аз само го вдигнах, неможах да повярвам че това е такъв боклук, върнах го обратно и казах ок. На странната , лоста проблеми няма.

 

За маската , няма проблем уважавам хората който искат да си я носят , аз още от самото началото маска имам само на дросела на колата , нека, носете си ги маските, това е решение на човека, все пак те са за да мълчите. Нали знаеш още кой е казал че масите се контролират със страх .... Сега за тоя коментар ще ме баннат , ама не ме е*е, Ще стана Pentium 4 :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.