Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Продавам Москвич Алеко от Бързи и Яростни 7. Много добър автомобил с предно , задно и странично предаване.4х8 , блокаж на диференциала.Стерео инжекция с газ,мас и оцет. Летни джанти + Зимни джанти и пролетни джанти ПОДАРЪК! Цената е без кормилото и двигателя с тях цената е 18 000лв. М-броня М-огледала спортно окачване Ловато ,Бордови комп TOSHIBA с 2gHz RAM! Газовата бутилка на мястото на предна лява гума! Спортна тапицерия.Колата е по принцип 200 коня, но съм сложил Дискета за Терминатор на бордовия компютър и сега е 390 коня като не броим спортния филтър от кафе машина Индезит! Олекотени валове , олекотени спирачни дискове , олекотен радиатор , резервоар и спортни плафони ! Много запазен за годините си автомобил с леки забележки по ходовата част , боята , двигателя , окачването , светлините , спирачната система , запалването,купето и др. Колата е перфектна за дрифт , драг , оранйе , тесане , асвалтиране , трамбоване , сеенйе и да плаши ората по улицата. Може бартер за IPhone 5s или инкубатор с доплащане от Ваша страна. Моля само за сериозни обаждания!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, това е от една обява в продавалник от преди време - смяхме се още тогава и сега ще се посмеем :D

 

Отделно нещо от мен:

При доктора:

- Чувате ли гласове?

(кажи му не, кажи му не ти казвам!)

- Не, докторе.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kогато пиян мъж заспи с лице в салатата - го наричаме свинщина, когато жена направи същото - се води маска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10356717_832068076820538_341206142620188

Текст: Съгласен съм на бартер за 4 стаен апартамент ново строителство в София/Варна!Може да се види на място в Панчерево.

Подводницата е с дължина 7638 метра и е сравнително малко за атомна подводница. Със своята форма,наподобяваща капка,изпозвана за пръв път при USS Албако,подводницата може да достигне скорост от 30 възела.Скорпиън е въоръжена с шест торпедни апарата,който са запасени с торпеда марка-37-Torpedo и марка -45-ASTOR с атомни глави.
Скорпиън принадлежи към подводницците с атомно снаражение.Като такава тя се отличава от всички по скоростта!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учител в Бразилия в първи клас:
- Деца, бройте до седем!
- Muller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Schürrle, Schürrle.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учител в Бразилия в първи клас:
- Деца, бройте до седем!
- Muller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Schürrle, Schürrle.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 How are you? 
- Бича айляк! 
- Oh, I like bitches too!
___________________________

- Кажи ми, аз дебела ли съм? 
- Не. Но май скандал ще има така или иначе? 
_________________________________

- Чедо, това калкулатор ли е? 
- Не бабо, това е iPad. 
- А? 
- Таблет, бабо! 
- К'во? 
- Уфф... компютър бабо, измислили са го Бил Гейтс, Стив Джобс... 
- Остави, исках само да ти кажа, че изглеждаш като пед@л с него! 
______________________________________

За разлика от жените, за мъжете грозна, дебела жена в Порше, си остава грозна дебела жена.
____________________________________

Интервю за работа 
- Ниво на английски? 
- Отлично. 
- Знаете ли какво означава allow? 
- Да 
- Използвайте го в изречение. 
- Allow, кой е на телефона? 
- Благодаря, Ще се свържем с вас.
_______________________________________
Разговор по скайп в три през нощта. 
- Здрасти! Какво правиш? 
- Ходих за шунка. 
- Не е ли късно? 
- Хладилникът ми работи денонощно! 
______________________________________
- Микровълновата работи ли? 
- Като часовник! 
- Ама нещо не тръгва ... 
- Нали ти казвам, работи като часовник, само гледаме часа на нея...
___________________________________________
-Скъпи,бременна съм! 
-Бе аз може и да съм прост,ама знам,че крокодилите снасят яйца!
_____________________________________
Съпругът: 
- Скъпа, днес ще се забавя след работа... 
Съпругата: 
- Гарантираш ли? 
_____________________________________

- Тате, купи ми iPhone 5s! 
- А вълшебната думичка?? 
- Катя... 
- Катя?! Какво Катя? 
- Името на любовницата ти! 
- Какъв цвят iPhone искаш?
___________________________________
Мач Холандия - Колумбия: 
За пръв път дилърите се срещат с производителите без посредници...
_____________________________________-
Обикновено, когато един мъж загуби източника си на приходи, почти моментално губи и източника си на разходи.
______________________________________

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що е то КУРАЖ:

- Да влезнеш в цигански бар и да си поръчаш малък ром със сок от манго....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трима непукисти си говорят:

1вия - вчера се прибирам у нас и гледам някъв кърти жена ми...Ама на мене не ми дреме - сипах си една ракийка, втора..изчаках го момчето и отидох да си легна

2рия - и аз така, прибирам се и гледам 2ма скъсват жена ми от секс..Ама на мене кво ми дреме бе ! Слезнах в кръчмата - ракийка, салатка и се прибрах на другия ден

3тия - аз няма да ви говоря за жената..Вчера си проверявам пощенската кутия във входа и някъв тип ми излиза отзад с тупаници и ми вика - ей Жороооо, е са ти е**х майката. Бой, бой, напрао ме спука от бой...Ама на мене не ми дреме бе - аз не съм Жоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще се развие мач ако играят Колумбия и Холандия?

- За 80 минути холандците ще изпушат
тревата, а през останалите 10 колумбийците да изсмъркат
очертанията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сритаме още един път падналите:

 

Училище. Учителя влиза в час и казва на учениците:
  - Деца, днес ще говорим за професиите. Моля, всеки един от Вас да стане и да каже какво работи баща му! - Децата започват да стават и да казват, на едно дете баща му е пожарникар, на друго - банкер, на трето - шофьор, на четвърто - рейнджър и т.н. Само малкия Рикардо мълчи, навел поглед и не поглежда никой. Учителя се обърнал към него и го попитал:
  - Рикардо, защо мълчиш? Не знаеш ли какво работи баща ти?
  - Моят баща, Учителю, работи като танцьор в гей бар на пилон. И когато клиентите му дават бакшиш, отива с тях до близкия мотел и прекарва нощта с тях.- отговорил намръщено малкия Рикардо. Учителя бил шокиран и изумен и веднага освободил учениците за почивка, приближил се до Рикардо и го попитал с разбиране:
 - Рикардо, това, което каза вярно ли е?
 - Глупости! - отговорил Рикардо. - Баща ми играе футбол за Бразилия, но ме беше срам да кажа пред съучениците си!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-О ти имаш много екзотични черти, нещо руско и африканско.
- Така ли и как би ме описал?
- Ами като смеска между носорог и зил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да повторя някой колега...
Уважаема редакция,
Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.
От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.
Ако вдигна аз телефона – затварят. Взе често да се среща с “приятелки”, а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам.
Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.
Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам – ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Миличко, обичаш ли ме?
- Обичам те.
- Докажи ми!
- Как?
- Амиии, трябва да се пребориш с някой лъв заради мене!
- Луда ли си? Лъв... Ще ме изяде за секунда! Измисли нещо друго?
- Дай ми паролата си за Фейсбук?
- Къде е тоя лъв, да му е*а мамата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има три стадия на мъжката храброст. Първи стадий - мъжът се прибира късно от работа, жената го чака на вратата с метлата. Той:
- Ще метеш ли или ще летиш нанякъде?
Втори стадий - мъжът се прибира от работа в един през нощта, жената лежи в леглото и се прави, че спи. Мъжът взима стол, сяда на него пред "спящата" жена и я наблюдава. Жената не издържа и пита:
- Какво правиш?
Той:
- Като почне театърът, искам да съм на първия ред!
Трети стадий - мъжът се прибира от работа на сутринта, весел, целият в червило и ухаещ на дамски парфюм. Жената е в кухнята, закусила, бясна, обърнала му е гръб. Мъжът отива към нея, плясва я по дупето и казва: "Ти си следващата!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената - Имам коса като на Джей ло!

Мъжа - Супер.

Жената - Също така имам и нокти като на Анджелина Джоли!

Мъжа - Ами, тогава защо лицето ти мяза на Джерард Депардио :D

Редактирано от QvorAtanasov21
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списание "Аз Жената" провело конкурс на тема: "Познавате ли жените?". Победител станал Петьо Иванов на 10 години.
Възмутен читател пише до редакцията:
"Що за безобразие? Аз съм на 65 години и от 15-годишен познавам жените, а вие дадохте наградата на някакво дете!"
Отговарят му от редакцията:
На първия въпрос от конкурса "Къде жените са най-къдрави?" Петьо е отговорил правилно - в Африка. А Вие какво отговорихте?! Че и сте нарисували!
На втория въпрос "Как се казва най-важният орган на жените?" Петьо пак е отговорил правилно - Световната женска федерация. А Вие какво отговорихте?! Че и сте нарисували!
И на третия въпрос "Какво чакат жените с нетърпение всеки месец?" Петьо пак дава верен отговор - новия брой на списанието "Аз жената". А Вие какво отговорихте? Благодарим, че не сте и нарисували!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.