Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Грешка, ако бях "захапал", вече да имаш призовка /знаеш, че си имам личен призовкар, който ми връчва нотариалните покани/ :)

Обаче, ти наистина "захапа" веднага... ;)

 

P.S. Това не означава, че ще се измъкнеш без компенсация :)

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Вчера в речника със хъс

търсих думичката гъз.

И знаеш ли каква измама:

орган има дума няма!

 

 

     Щом пукне пролетта и на мига

 избухва и поредният скандал.

Защото като се стопи снега

става ясно кой къде е с--л.

 

       Автор Митко Динев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто незнам къде да го споделя това, най-удачно ми се видя тук.

 

http://fakti.bg/krimi/179169-shofyorat-s-230-km-ch-pokazal-sreden-prast-otiva-na-sad

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тунинг явно, но този е за пандиза направо.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Пежо как пък ги вдигна тия 230км/ч?!  :wacko_1:  Не че това е важно в случая, но ....

Има серийно Рали версия

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Peugeot_106#/media/File:106_Rallye_Phase_2_av.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Мамо, от известно време насам спя със съседа. 
- Но той може да ти е баща! 
- Мамооо, възрастта няма никакво значение! 
- Аз не точно възрастта имах предвид. 
---
- Каква зодия си? 
- Веган. 
- Чакай малко, бе!? Няма такава зодия! 
- Виждаш ли - вече се заяждаш! Това е от месото!
---
В Районния съд се гледа дело за убийство. Подсъдимият е удушил съпругата си по време на семеен скандал. 
- Обвиняеми, разкажете защо убихте жена си? - казва съдията. 
- Прибирам се в къщи, Ваша чест, каталясал от работа и подивял от глад и гледам - жената кюти пред телевизора и зяпа някакъв цирк. Викам й: 
"Жена, сложи бързо нещо да хапна , пък после продължавай да гледаш!". Тя казва: "Чакай само да го догледам тва дуо певци и ти слагам!". 
Аз й разправям: "Това не е дуо, а ДУЕТ, не се мотай, слагай да ям!" 
Тя се обажда: "Ти ше кажеш! Дует е т'ва, дето се бият по филмите!" 
Аз й обяснявам: "Това е ДУЕЛ, не ме дразни, давай манджата!" 
"Глупости!' - отговаря тя - "Дуел е т'ва , дето влаковете минават през него!" 
"Патко загубена, това е ТУНЕЛ, дай да ям, ма!' 
"Колко си глупав! Тунел е тва, дето хората си наемат стаи да спят!" 
'Не ме ядосвай , ма !' -крещя й -" Това е ХОТЕЛ!" 
"Ти ше кажеш !Хотел е онова, дето е от Шекспир!" 
"Това е ОТЕЛО, ма !" 
"Ти ше кажеш! Отело е, дето се прави от разбити яйца..." 
...Ваша чест, докато й обясня, че е ОМЛЕТ , я удуших! 
Съдията, в истерия: 
- АЗ ОЩЕ В ТУНЕЛА! В ТУНЕЛА ЩЯХ ДА Я УДУША!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Мамо, искам да споделя нещо с теб. 
- Знам, че си гей, сине. С баща ти те обичаме и винаги ще сме до теб. 
- Аз съм веган. 
- НАПУСНИ, СИН НА ЛУЦИФЕР!!!
---
Влизаме във входа. Неловко мълчание. Тя изважда ключовете си и чака да я целуна. А аз сдържано се опитвам да разбера за какво са й гаечни ключове…
---
Няма значение как си, няма значение къде си... Важното е, че си там...
---
Бащата имал тежка вечер, наведен над тоалетната чиния, повръща. Малката му дъщеричка се приближава до него и тихо му казва: 
– Тате, неправилно акаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сватбата

Нора съм. С моя Кольо ще ходим на сватба. Притеснена съм от изцепките му и въпреки че не мога да ги обхвана всички, му давам задължителен списък със забрани:
- Не се напивай като глиган.
- Не целувай булката с език – няма такъв обичай.
- Не танцувай казачок с бабата на свекъра.
- Не яж нищо, което не е храна – салфетки, свещи, цветя, акордеон, шапката на попа, ръкава на кумата...
- Не викай като ненормален: „Ебаньееее-е-е-ееее Миайловграааааад... ваща макя збръканаааааааа...”
- Недей да биеш музикантите от оркестъра – те наистина не знаят песента „Ейнджъл ъф дет”.
- Не играй кючек с попа – после ще съжаляваш.
- Не си пълни джобовете с руска салата – и вкъщи си имаме.
- Не се събличай гол до кръста – редица видове мечки имат по-малко козина от теб.
- Не говори на диалект – хората не са длъжни да знаят езика на твоето село.
- Не слагай запалена пиратка в джоба на младоженеца... също и в чашата му.
- Не разказвай на всеослушание какви венерически болести си добил в гимназията.
- Недей да пускаш сигнална ракета... сред сватбарите... в асансьора.
- Не разказвай колко способна е булката в леглото – и без това всички знаят, че си я оправил в миналото.
- Няма хоро, което се играе с пържоли на раменете.
- Не пуши цигари с хорските деца в тоалетната – не си в пети клас. Не пуши марихуана с младежите – не си в седми клас.
- Не танцувай като маймуна на дансинга с приятелите си идиоти.
Идва денят на сватбата. Изнервена съм. Кольо е по комшиите за дрехи . Връща се. Аз се донагласям в спалнята. Сега ще отида при него, за да му покрещя. С бойно настроение влизам в хола. Господи... не може да бъде... Оглеждам се да не съм объркала апартамента. Моят Кольо не изглежда като себе си – сако, синя риза върху бяла фланелка, дънки, обувки(?!), приветливо изражение. Брадата му е подредена и не прилича на ударена от ток лястовичка. Косата сресана на една страна, целият лъха на свежест. Изглежда като английски джентълмен, завърнал се от изследователска мисия в Египет. Гледа ме с някаква могъща аристократичност. Няма да му викам... ще го заведа оттатък и ще му изневеря със самия него... В колата сме (краката ми още треперят). Изтървахме подписването и пътуваме към ресторанта. Настаняваме се на отредените ни места. Празненството тече вяло, а любимият се държи културно – разговаря с околните за поезия, здравеопазване, за архитектурата на спирките от градския транспорт... Някои от приятелите му идват и го провокират за глупости, но той е железен. На масата ни пристигат младоженецът и булката. Женихът казва: „Братле, какво ти има, останалите говорят, че си станал чехъл?” Прясната му жена добавя: „Кольо, точно нашата сватба ли реши да провалиш, мерзавец?!” Сърдити се връщат на местата си. Имам власт – той е послушен. Но знам, че това му поведение е измамно – той не е щастлив така... нито пък аз. По-добре да го развържа. Казвам му го. ”Сигурна ли си?” „Да, прави каквото ти е на сърце. Обичам те!” „И аз те обичам, красиво влечуго!” Изпива си ракията на екс, сипва втора и се провиква: „Ебаньееееееее Миайловграааад... ваща макя шашувааааа...” Човешките маси настръхват и скачат като психично болни на воденото от него хоро (и аз съм там). После скришом залива част от дансинга с олио за първия танц на младоженците. Подло ги тика към олятото място. Започват на „Нотинг елс метърс.” Естествено още в началото се хързулват – булката прави разчекнато салто във въздуха (краката ѝ сочат във всички страни на време-пространството, само не и надолу), а младоженецът, в стремежа си да я улови някак, засажда главата ѝ в циментовия под, падайки с гръм върху нея. Роднините са силно сащисани, а приятелите се валят по земята от смях като компоти. Младоженецът е изгубил предните два зъба, а жена му до края на живота си ще ражда обърната по корем. Лежат прегърнати на земята, но така силно се смеят, че тревогата в околните се изпарява. Кольо и другарите му шашкъни продължават с идиотщините – танци, туист, замеряне с торта, надпиване, надиграване... Шоуто е впечатляващо – залата кънти от веселба. Сетне моят прави редовния си номер – води ме при непознатите гости, представя ме за сестра си и пита невинните хора дали одобряват това, че се сношаваме. Повечето сватбари са скандализирани, а от попа получаваме отлъчване от църквата. Когато сядаме да починем на масата, различни по възраст господа идват да ме спасят от „кръвосмешението”, предлагайки ми рамото и дома си. Не съм горделива, но е някак вълнуващо да съм обект на мъжкото рицарство. После ходихме на дискотека, но от там няма да разказвам, защото не помня точно кое как беше. Прибираме се сутринта с „Дринк енд драйв”. Моичкият през цялото време е бил с натъпкани джобове с пържоли и салати. Сега ги подарява на котката Ивелина. Измивам му ръцете, приглаждам брадата и прическата, намествам разкъсаната в петна риза – искам за последен път английския пътешественик в себе си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените хич не обичат да им се бъркаме в работите. С моята се скарахме кой ще направи по-хубава баница. Обещах да изчистя всичко след себе си и я пратих на кафе. Провеждам светкавична консултация с тъщата – ми то било толкова лесно. Слизам до магазина. Купувам кори, бира, петрохан, сирене и малко фъстъци. Качвам се. Забравил съм яйца. Пак долу. Взимам цигари, но на асансьора се сещам за яйцата. Връщам се. Вир вода отново съм вкъщи. Олиото е свършило. Яко псувам. Сещам се, че имам сланина – ето ти мазнина. Тавата е заета с пържоли и трябва да я измия. Упорито търкам с гъбката, но няма голям ефект, а и верото почва да ми свиди. Изплаквам я за последно – ръцете ми са червени, а в мивката все едно някой е повръщал гъбена супа. Навсякъде е мокро и плочките се пързалят. Взимам яйцата и в този момент се хлъзгам, хващам се за сушилника... много лошо решение... повличам го върху себе си на земята. Порцелан, стъкло, човек – в едно цяло. С порязани пръст и чело почиствам. Слагам първия лист, настъпвайки нещо остро. Викам с все сили, вадейки парчето – бинт, йод(който разливам върху телефона си), превръзка с картоф(нали се слага за рани) и съм готов. Кокошите яйца съм опазил някак(за моите не е сигурно) и почвам да ги чупя майсторски в един оцелял кастрон. Повечето съдържание излиза отстрани, но го събирам с шепи. Има черупки, но те са полезни против кръвно и слаб слух. Мачкам сиренето... не... ще ползвам миксера. Едната му бъркалка не се побира вътре. Какво пък... включвам... Господи... торнадо – в окото си имам жълтък, а в ухото 200 грамова бучка сирене, котката ме гледа отстрани цялата оклепана, сякаш сега е излязла от утробата на майка си – казва едно тъжно „мауу”, оттегляйки се за миене. Разделям криво-ляво листите, изтърсвам останалата плънка, нареждам парченцата сланина и бой във фурната. Изпивам една бира на екс, предоволен от себе си. Обръщам се – от печката излизат гъсти кълба черен дим, все едно съм запалил гума. Кулинарното ми произведение се запалило(бях му сложил малко уиски за вкус) и сега оживяло се мъчеше да бяга от горещината. Позатиснах го малко, но в крайна сметка го измъкнах. Изгорен на две места оглеждам черната си баница – прилича на капак от улична шахта. В тоя момент любимата се прибра. Точно както по филмите си изтърва торбите при гледката – рядка кочина, парчета въглени, разтвор от яйца, сплъстена котка и един мъж върнал се от битката за Сталинград. От тогава мога да влизам в кухнята само, ако питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евреин отива при равина си много разтревожен:

- Рави, няма да повярваш, какво ми се случи... синът ми стана християнин!

Равинът му отговорил:

- Исак, и ти няма да повярваш какво ми случи... и моят син стана християнин! И аз не знам, какво да правя, освен да се помолим на Господ да ни прати мъдрост.

Паднали и двамата на колене в синагогата и се молили толкова дълго и горещо на Господ, че накрая и той им проговорил:

- Момчета, няма да повярвате, какво ми се случи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Диригентът има пръчица, защото е грозно да показва с пръст на контрабасиста накъде отива симфонията.     ( отговор на дете на 10 г.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Защо плачеш?

- Ми казаха ми, че са ми малки циците!

- Хич да не ти пука на дебелия задник! Изобщо не си заслужава да си мокриш мустака за глупости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Знаеш ли, че жена ми е като мълния зад волана?

- Защо, много бързо ли кара?

- Не, бе, все удря дърветата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поисках от жена си да ми подаде вестника. Тя каза да ползвам таблета й. Проклетият паяк така и не разбра с какво го ударих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мъж бил при любовницата си. Правили каквото правили и на тръгване тя го помолила:

- Извинявай, ще ми наточиш ли ножа, че моят мъж все няма време.

- Няма проблеми, сега ще го наточа - казал той.

Докато точил, се замислил - Ами в нас кой ми точи ножовете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като два пъти не гласуваш и автоматично те заличават от избирателните списъци, защо не се въведе и при неплащане на данъци два пъти, да те заличават от базата данни на НАП?

 

С оглед на промените в системата на образованието, че в часовете по физическо ще се изучават ръченица и сиртаки, някак нелепо е в часовете по химия да не се изучава варене на ракия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.