Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Млада жена търсела отговор на следния въпрос: как да поддържаш дълготрайна връзка, когато тя не работи безупречно. Сетила се, че има техническа поддръжка, която неуморно помага на клиентите да се справят с проблемите. Изпратила имейл, описвайки подробно случая. Скоро получила и отговор.

 

Уважаема Софтуерна компания,

Преди година ъпргрейднах от Гадже 5.0 до Съпруг 1.0 и забелязах отчетливо забавяне в цялостната работа на системата. Приложенията Цветя и Бижута не тръгват изобщо, а работеха безпроблемно под Гадже 5.0.

Като добавка Съпруг 1.0 деисталира много други важни програми, сред които Романтика 9.5 и Персонално внимание 6.5, след което инсталира нежелателни програми като NFL 5.0, NBA 3.0, и Мач 9.0

Разговор 8.0 вече не работи, а Чистене вкъщи 2.6 просто разбива системата. Обърнете внимание, че вече опитах да пусна програмата Натякване 5.3, за да поправя проблемите, но напразно.

Какво да правя?

Подпис,

Отчаяна

 

Отговор:

Драга Отчаяна,

Имайте предвид, че Гадже 5.0 е програма за развлечение, докато Съпруг 1.0 е операционна система.

Въведете команда: Мислех Че Ме Обичаш.html и се опитайте да свалите Сълзи 6.2. Не забравяйте да инсталирате и обновената версия на Вина 3.0. Ако това приложение проработи по предназначение, Съпруг 1.0 автоматично ще включи приложенията Бижута 2.0 и Цветя 3.5.

Въпреки това имайте предвид, че ако претоварвате Съпруг 1.0, то може по подразбиране да се активизират програмите Сърдито Мълчание 2.5, Бар 7.0, или Бира 6.1. Последната е лоша програма, която инсталира Силно Хъркане и Шумно П*рдене Бета.

При никакви обстоятелства НЕ ИНСТАЛИРАЙТЕ Тъща 1.0 (в нея има вирус, който в крайна сметка ще поеме контрол над цялата система). Освен това, моля, не се опитвайте да инсталирате отново Гадже 5.0. Тези приложения не са съвместими със Съпруг 1.0 и ще съсипят системата ви.

Накратко, Съпруг 1.0 е страхотна програма, но има ограничения в паметта и не може да учи нови приложения бързо. Може да закупите допълнителен софтуер, който да подобри паметта и работата на системата ви. Препоръчваме ви Готвене 3.0 и Изкусително Бельо 7.7.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушенето убива.

Смехът удължава живота.

Пушете правилните неща, съхранете баланса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е яко! Напомня ми за:

Спорта е здраве.

Сек*а е спорт.

Спортувайте за здраве.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се озовеш на чалга парти осъзнаваш, че филма "Планетата на маймуните" е правен по действителен случай.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха макар да съм жена па макар и руса след днешния ден да ви поразсмея малко:

Жена кара колата си в сервиз. Механикът:
- Какъв е проблемът?
- Придръпва... гасне... Седем сервиза обиколих - навсякъде ми отказват!
- Не се притеснявайте - ще оправиме нещата!

Механикът вдига капака - а там бележка: "Жена ми не може да кара. Няма да плащам." - Така съм се смяла, по лошото е че аз май си познавам колицата повече от моИто мъж.

 

Жена  шофирала толкова зле, че GPS-ът й казал:
"След 50 метра завийте надясно и спрете - за да сляза!" - Е това още не ми се е случвало, аз си имам перфектен навигатор на почти 11 години  :fiu: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес, в просъницата си помислих, че закъснявам за работа и внезапно се събудих, отворих очи и се успокоих - аз съм на работа!   :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синът се кара с родителите си: 

- Писна ми постоянно да бъда с вас, винаги навреме! Искам свобода, бира, момичета! Излизам и не се опитвайте да ме спрете! 

Синът решително се закрачил към вратата, но баща му го хванал за ръка. 

- Татко, казах да не се опитваш да ме спреш! 

- Не те спирам, сине. И аз идвам с теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В супермаркета. Маркетингово проучване.

 

- Извинете господине, Вашата "писанка" би ли си купила УИСКАС?

- Моята писанка би си купила Lexus, ама добре, че не ми знае ПИН кода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Получих снимка от КАТ как превишавам ограничението на скоростта на едно място със съответната глоба.
- И какво, плати ли я!?
- А, наредих сумата в банкноти на масата, снимах я и им я изпратих.
- И!?
- Вчера получих снимка с белезници...
--------------
В социологическо проучване питат жените каква професия предпочитат да имат мъжете им. Една от тях отговаря: - Космонавт, защото по половин година са в командировка, а когато се връщат, цялата страна знае една седмица предварително…
--------------
Мъж се прибира вкъщи и заварва жена си в леглото с негов приятел. Взима пистолета и го застрелва. Жената станала от леглото и казала с укор: - Ти затова остана без приятели...
--------------
В кабинета на психиатъра, пълзейки на четири крака, влиза човек, захапал някакъв шнур. Докторът го поглежда с лека усмивка и започва да му говори като на ***: - Я да видим сега кой е дошъл при нас - кученце? Котенце може би? Или пък... - Спри се бе - аз съм системният администратор, прекарвам ти мрежа!
-------------
Жената: – Трябва да уволним нашия шофьор. Той пак за малко да ме убие. Мъжът: – Скъпа, нека му дадем още един шанс!
------------
- Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна, а на мен вече ми откраднаха куфара! - Нищо чудно, господине, това е бърз влак!
------------
– Скъпи, нали помниш, че утре мама има рожден ден! – Ееее, как не ѝ омръзна, бе!
------------
- Жена ти защо реши да стане зъболекарка? - Ами, харесва ѝ, когато мъжете я гледат със зяпнала уста и изцъклени очи.
------------
Тъща мечтателно разказва на зет си за своето минало. - Когато бях млада, бях глупава, наивна и много грозна…Зетят: - Мамо, ти прекрасно си се съхранила.
------------
Срещат се двама евреи, заговарят се и единия почва да разправя: - Жена ми е толкова умна, добра, красива, готви страхотно... Другият го прекъсва: - Исак, толкова ли си я закъсал, че се опитваш да ми продадеш жена си?
------------
- Много напредна нашата медицина. - казва една 92-годишна баба на съседката си - Едно време, като бях на 20 години, по пет пъти се събличах пред доктора, докато разбере какво ми е. А сега като ме види на вратата, вика: "Покажи си само езика!" И веднага ми пише рецептата.
------------
Преди да измислят "Фейсбук", изразът "Виж колко лайка събрах" имаше коренно различно значение.
------------
Догодина излиза поредният епизод на Рамбо. В него Силвестър Сталоун ще се бори с артрита.
------------
Три баби с отслабнала памет отишли на едната на гости. След няколко часа сладки приказки Марийка и Сийка си тръгнали. На път за вкъщи Сийка казала: - Тая Пенка дори по едно кафе не ни почерпи! А пък Марийка попитала: - Ти пък, къде я видя Пенка?
-----------
Ако мога да избирам между Паркинсон и Алцхаймер, бих избрал Паркинсон. По-добре да разлееш малко уиски върху панталона си, отколкото да забравиш къде си сложил цялата бутилка.
----------
Полицай спира последен модел на ауди за превишена скорост, шофирано от млада красива блондинка. - Извинете, твърде бързо ли карах, г-н полицай? Полицаят поглежда радара и казва: - Ами, всъщност не. Просто ниско летяхте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не знам дали е публикувано в тази тема. Дори не знам дали е толкова смешно, по-скоро шокиращо:

https://www.facebook.com/Club-Renault911-paraguay-603752386304189/videos

Първото клипче, не можах да постна линка коректно...

 

Поздрави

Редактирано от allroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един паднал от мотор, изпотрошил се целия, в болницата в гипс. Дошел брат му на свиждане.

- Шо стана бе, бачьо, шо се случи ?

- Докторо рече, че имам строшени ребра, сътресение на мозако, изкълчено рамо, фрактура на таза и фрактура на глезена.

Брат му го погледал, погледал и учудено му рекъл:

- Я тава не мога да го запомна, че кажа на майка че си умрел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как се напихме вчера, а? Чий беше рождения ден? Как сватба?... Как моя?

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато бебе си изпие шишето и заспи, било много сладко. А когато аз си изпия шишето и заспя, бил съм пияница?! Не са хубави тия работи...

 

Еdit: по-лошо е когато си изпия шишето и затърся следващо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лято. Плаж... Слънчевите лъчи падат върху гърдите й, гърдите върху корема, а коремът върху коленете...

---

Терапия при психолог: 

- Напиши писмо на човек, който те вбесява и го изгори! 
- Добре. А с писмото какво да правя? 

---

- Какво работиш? 

- Аз съм Personal assistant to the lead executive-technical manager. (Личен асистент на водещия изпълнително-технически мениджър) 
- А на български? 
- Подавам инструментите на майстора.

---

Жена на преглед при гинеколога. Докторът пита: 

– Какво е това? 
– Ами,вагина. 
– Знам, че е вагина. Питам, защо не е избръсната? 
– Мъжът ми не дава. 
– Къде е мъжът ви? 
– В коридора. 
Докторът отваря вратата, хваща мъжът за реверите и го вкарва в кабинета. 
– Какво е това? 
Онзи: 
– Вагина. 
Жената: 
– Докторе, това не е моят мъж! 

---

Интервю за сервитьорка на морето: 

- Мразите ли всички хора? 
- Да! 
- Назначена сте. 
---
Без да искам съм харесал снимка на УНСС във Фейсбук и тия са ми пратили диплома за завършено висше образование.

---

- Акуло, как преживявате в тези модерни времена? 

- О, чудесно! Боря се за свобода и равни права. 
- И как? 
- Много просто. Казвам на сардината: “Имаме равни права. Опитай се да ме глътнеш.” Тя се опитва и не успява. После аз се опитвам, и… 

---

- Подсъдими, защо не сте се притекли на помощ на съпругата си, когато тя се е давела? 

- А аз откъде да знам, че се дави? Викаше по мен, както обикновено. 

---

Младеж с приятелката си се возят в колата, тя кара. Спира ги катаджия: 
- Карахте в насрещното платно, ще ви взема книжката. 
Младежа: 
- Да не си би ти да си й я купувал книжката, че да я взимаш?! 

---

- Келнер, защо салфетките са мазни? 

- Това не са салфетки, това са палачинки.

---

– Ама моля ви, кой си сваля така бикините?! Дайте по-бавно, еротично и сексапилно! 

– Вие сигурен ли сте, че сте гинеколог?!....

---

Знание - това е когато знаеш, че доматът е плод. 

Мъдрост - това е когато не го слагаш в плодова салата. 
Философия - това е когато се чудиш дали лютеницата е смути.

---

Не случайно венчалната халка се слага на този пръст, от който цял живот ти вземат кръв.

---

Разговор между мъж и жена...
- Норка, тъй и не разбрах за кой си на Европейското по футбол? 
- За Словения. 
- К’ва Словения, ма – те не играят. 
- Напротив – оня ден биха. 
- Я иди си напръскай лицето. Словения не се класираха. 
- Възможно е, но биха. 
- Кого? 
- Не ме интересува. 
- Ааааа... бухалчето ми люспесто. Искаш да кажеш Словакия. 
- Аз съм за Словения. 
- Ба, ти ненормална ли си, ма? Словения играха на Европейското в Белгия и Холандия. Тука ги няма. 
- Тогава ще викам за тях на Европейското в Белгия и Холандия. 
- Че то свърши!? 
- И? 
- Какво „и”? Това първенство приключи – резултатите са ясни. 
- Не ме бърка – продължавам да ги подкрепям. 
- На Европейско, което е завършило? 
- Да. 
- Ей, как ме изнервяш! Направоооо... Гледай тука в нета – Словакия играха с Уелс и Русия. 
- А после със Словения? 
- К’ва Словения, ма оууу... Словакия... Словакия.. кия... кия! 
- Я се разкарай – няма да ми казваш от кой да бъда. 
- От Словакия си – разбери. 
- Не ми определяй! 
- Добре... виж.. Тоя със смешната прическа игра ли? 
- Да. 
- А така. Казва се Марек Хамшик и е от Словакия. 
- На мен ми прилича на словенец. 
- Мхм... на словенец ти приличал... Малеее... щъ счупа като гладен циганин домашна баница! 
- Кольо, скрила съм една бутилка джин в хладилника. Искаш ли да я изпием на терасата и после да правим секс? 
- Ооооо... да... много ясно! 
- Според теб как се представя отборът на Словения на това Европейско? 
- Ъмммм............ тоо......................... бе, добре играят момчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:

Въпросът за таксиметровия шофьор е:

Да мина да те взема или да взема да те мина?

Редактирано от Mendeleev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.