Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Лично аз съм разочарован от фейслифта - говоря за фаровете и предницата в частност. За второ поколение (както и предишното) "освежаването" си е чисто загрозяване :( ....

Вероятно ще има хора, на които ще им хареса, но аз не съм от тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако удължат решетката, така, че да заеме мястото на вътрешните фарове - ще стане много добра Октавията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено беше наложително да ги оправят фаровете на 3-ката.Доколко са успели времето ще покаже...Не бойте се-свиква се.Едно време за Йетито кво ли се не изговори...Отзад мисля,че добре се е получило.

И на мен ми изглеждат странно,но и с фейса на Супърба така беше,пък с времето взе да ми харесва!

Дано повишат и качеството на изработка освен цените,че последните години качеството пада-цените се вдигат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако удължат решетката, така, че да заеме мястото на вътрешните фарове - ще стане много добра Октавията.

 

Да, представих си я, но много ще й стане голяма "устата" образно казано. т.е решетката....и малките вече фарчета в този случай. Диспропорции.

Абе, готови дизайнери сме. :)

 

На мен ми харесва колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2ри път ФЛ ми харесяа повече от преФЛ... Както на фелицията, така и на о3 ФЛа е попадение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен в първия момент ми се видя странна предната решетка с допълнителните фарове, но като изгледах клипчето вече не толкова. Може би трябва време за свикване, и все пак дизайна на фейслифта на Октавията ми харесва особено като се гледа задницата и страничната визия на комбито. Всъщност всяка една промяна във визията на един модел трябва да се види на живо в реални размери и пропорции за да се прецени и създаде мнение. Иначе да сме оставили вече дизайнерите в Млада Болеслав без работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е много интересно да я видя в различно от L&K изпълнение и друг цвят, опасявам се че ще е доста грозна  :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първите впечатления са ми, че при последните две поколения на Октавия няма facelift, a facedrop (faceoff) или както там се води

имам чувството, че ползват два екипа дизайнери, дано като истинска е по-добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

А кутията я нямаше вчера , днес излезе , но пък не  е налична :(

DMB620001  / КУТИЯ / 43.99 лв.

 

To аз имам доста близък човек, който пътува често до Прага , но само със самолет и да помъкне тая кутия хич няма да е удобно :)

...Оказа се че може с поръчка, дори и без да ме "познават". Благодарности за което ;) 

 

"Здравейте,

DMB620001 - 43.99лв с ДДС /НЯМА НАЛИЧНОСТ , ПО ПОРЪЧКА ОТ ЧЕХИЯ ДО 7 ДНИ /

С поздрав,

Ивайло Атанасов,резервни части"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За втори път си купувам горивен филтър за дизелака от евро 07 и просто не стават! Първия път отворите за тръбите бяха по малки, разбрах го вече, като го бях напълнил с нафта и не ми приеха рекламацията. Вчера си купувам пак от тях (голяма грешка) - връща нафтата в резервоара и пали трудно, смених клапана за обратната нафта - същата работа. Не стига това, ами и отвора за клапана за обратната нафта беше малко по - различен и металната скоба, която го защипва.... просто не влиза....  :angry:

Промих си стария филтър няколко пъти с нафта, сложих го и всичко заспа! Сега ме е страх да го сменя, за да не попадна отново на менте!

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тоя вносител се ползва само за коли нов внос, да ги закрепат преди да влезат в мобиле.бг ... Там цените са ниски и всичко е калпаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същият опит с неща от евро07, точно, както казва Иво - ползвали са ги преди да отиде в мобиле.бг колата и боклуците им аз ги хвърлих още веднага. Не знам защо два пъти се лъжеш... Един път щом изгориш, защо пак ходиш... Няма да е по-различно...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същият опит с неща от евро07, точно, както казва Иво - ползвали са ги преди да отиде в мобиле.бг колата и боклуците им аз ги хвърлих още веднага. Не знам защо два пъти се лъжеш... Един път щом изгориш, защо пак ходиш... Няма да е по-различно...

След първия път се бях зарекъл, че повече няма да купувам нищо от там и аз не знам защо пак отидох... със сигурност няма да има трети път... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първия път се бях зарекъл, че повече няма да купувам нищо от там и аз не знам защо пак отидох... със сигурност няма да има трети път... :)

 

А така, особено със славата, която им се носи, а и се доказва непрекъснато... При нас беше покупка на кола, която джамбазите бяха обезобразили "вътрешно" почти във всеки детайл... в последствие, за щастие, намерих ударена на 3 000км и й свалих всичко оригинално, което можеше да се свали и ми трябваше... :) нищо общо с боклуците на Евро07, които бяха набутани и не работиха повече от 100км...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола до последно е обслужвана с "боклуци" от Евро 07.

Аз искам да кажа, че не веднъж ми се е случвало да обърквам например филтрите.

Щото по незнайно каква причина за една и съща кола, с един и същ номер на двигателя им излизат различни консумативи.

Най-добрата практика е, като уцелите веднъж филтъра. Щраквате си снимка на кутията и отивате с парт-номера да си го купите същия.

Светъл пример: Горивен филтър, последния път за всеки случай си взех и трите различни филтъра, които излизаха в системата им.

Свалих си моя, сравних го на око (може и с шублер, рулетка и пр.) и си сложих най-подходящия.

Ако при процедурата не сте наклепали останалите 2 филтъра, ще ви ги вземат в магазина и ще ви върнат парите до стотинка без да кажат нито думичка.

Ползвам членската си карта от един друг форум, с която получавам около 25% отстъпка.

Купих си и датчик за положение на разпределителния вал от тях. Аз си го смених, пасна 1:1 и си работи нормално.

Колата от 7г. я карам с "невероятното" тяхно двигателнио масло 5W-30 (да не споменавам марката), че и за удължен пробег, че и по 25+ хил.км.

Е има един недостатък... и моите ламарини се огънаха от градушката, ама к'о да прайш! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола до последно е обслужвана с "боклуци" от Евро 07.

Аз искам да кажа, че не веднъж ми се е случвало да обърквам например филтрите.

Щото по незнайно каква причина за една и съща кола, с един и същ номер на двигателя им излизат различни консумативи.

Най-добрата практика е, като уцелите веднъж филтъра. Щраквате си снимка на кутията и отивате с парт-номера да си го купите същия.

Светъл пример: Горивен филтър, последния път за всеки случай си взех и трите различни филтъра, които излизаха в системата им.

Свалих си моя, сравних го на око (може и с шублер, рулетка и пр.) и си сложих най-подходящия.

Ако при процедурата не сте наклепали останалите 2 филтъра, ще ви ги вземат в магазина и ще ви върнат парите до стотинка без да кажат нито думичка.

Ползвам членската си карта от един друг форум, с която получавам около 25% отстъпка.

Купих си и датчик за положение на разпределителния вал от тях. Аз си го смених, пасна 1:1 и си работи нормално.

Колата от 7г. я карам с "невероятното" тяхно двигателнио масло 5W-30 (да не споменавам марката), че и за удължен пробег, че и по 25+ хил.км.

Е има един недостатък... и моите ламарини се огънаха от градушката, ама к'о да прайш! :)

 

С този пост си заслужи още 5% отстъпка колега ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този пост си заслужи още 5% отстъпка колега ;)

 

Щом така мислиш, ще им го покажа, очаквам да се трогнат и освен допълнителните 5% да получа като бонус и два поленови филтъра MANN за ГАЗ-66 и една туба антифриз за Трабант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.