Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Честито! А за цвета, предната версия също беше синя, но имахме къстъм зелен тапет.  Май ще има изненада за новата платформа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен новият форум не ми прие старата парола и се наложи да ползвам опцията за забравена парола. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 minutes ago, johnnie213 said:

При мен новият форум не ми прие старата парола и се наложи да ползвам опцията за забравена парола. :)

И при мен същото, най-вероятно защото старта парола е била под 8 символа, според новите изисквания. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се наложи да правя нова регистрация.Не ми прие старата парола и име и не знам защо?Сега не знам дали имам два профила или е само един?Цвета също не бих казал,че е ОК,много е блед,вярно.Старите цветове бяха по-добре.Мармалад е положението след обновяването.

Иначе хората са се постарали и сигурно са хвърлили много време и труд,за което им благодарим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 minutes ago, BlackSpot said:

И при мен същото, най-вероятно защото старта парола е била под 8 символа, според новите изисквания. Поздрави! :)

Ами старата ми беше над 8 символа, но може да не е отговаряла на някое изискване за вид символи, които трябва да съдържа. Важното е, че ми се е запазил профила. :)  Важното е да се е запазила информацията, че имаше интересни неща.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ги има интересните неща! 

Относно паролите - ами парола под 8 символа в днешно време е ... без коментар :) Но се съмнявам това да е било драмата. Най-вероятно нещо друго е било, но все тая. Вървим напред !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит! Липсва само нещо шкодско зеленко, за кадем и против уруки, да не се чупи, да е безпроблемен като Skoda ... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен при ресета на паролата ми създаде нов профил, а старият е тук. Някакви идеи как да стигна до него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прие старата даже е 6 символа и съм си в профила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Милен Димитров, създадох тема за споделяне на проблемите: ЦЪК. Моля пъсни питането си там. 

 

@fabia 1234, хич не е добре, че споделяш броя символи в паролата си ;) На твое място бих я сменил в най-кратки срокове ..., както и на всички останали места където съм я ползвал :unsure:

 

PS: Ще мине доста време докато свикна с новите "емотикони" :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам я само за тук и да я разбият кво умрял някой за моя профил във форумът на шкода. Тука да не коментираме совалките на НАСА или нещо тайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи го каза това, защото много хора си ползват телефоните, цифри от ЕГН-тата, ЕГН-тата на децата и други такива изпълнения... навсякъде! За банкиране, за какво ли още не. Изобщо не разбират, че това е проблем :) И като споделиш публично, че ти е 6 символа - лошо. Лесно може да се намери. 

 

Аз също мога да споделя - паролата ми за линукс сървъра ми е 30 символа. Не е много добре да се ползва парола за това нещо, но при 30 символа става. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, ppavlov said:

А защо въобще беше необходима смяна на платформата? Сори за леймърския въпрос.

 

В другата тема си пише защо - старата е много стара и скоро ще умре напълно. :)

 

 

19 minutes ago, PRR said:

Венци, само 30 ?!?!? Шегата настрана. При мен изискванията са за 40+ :)

 

 

Мани, предпочитам си ключовете аз, че мани-бегай. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Езикът го направихме на Български - някой на АнглиЦки ли си го иска :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това всичко е някво шарено и прилича на Facebook, има Location и всякакви други тъпотии от Wordpress платформата, notification в реално време , което някак си също трябва да спра ...

Ми ако може да, поне сте се сетили да disable- нете admin панела ....

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "shaft" - Всичко ми е само на Английски Език. Просто нямам нерви за нелепите преводи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.