Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Тояга или Авител за драмата с чейнджъра. На другия въпрос нямам отговор.

Но бъди готов да ти кажат, че не си заслужава да се прави. Аз моя чейнджър съм го изкорубил. Вързах си отзад на навигацията AUX (които е специфичен за ВАГ от едната страна). Струвшае към 35 кинта кабела. Изкарал съм го през пепелника, където седи скрит като не се ползва и си бича музика от него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.12.2018 г. at 15:29, sauber написа:

Е щом са били поне 8, предполагам, че Бойко Борисов, заедно с Путин, Тръмп, Макрон, Си Дзинпин и представители на галактиката Андромеда са инспектирали камерата. Друго обяснение нямам.

 

п.с. - По холандския метод правят обикновено на изхода на резиденцията, там където започва широкото в посока Младост. По нататък вече не е разумно, защото спиране от 80 е опасно. Поне за тва акъл имат... Другата редовна явка е паркинга пред авто входа на Академията, на Малинов. Там съм висял 30 минути да си показвам пистолета на един холандец (който явно беше някъв да ги обучава и налива акъл), докато едно куче ми душеше колата за бомби, наркотици, ядрени глави и други. Даже някви колеги от тук ми бяха фиксирали Октавията по новините :)

 

 

........ ама ти май нямаше преден номер или нещо такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах си, просто беше на таблото :) ВръВръщах се от снимки при застрахователя, че нещо ми бяха откраднали от предната броня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой има ли идея как се казва фирмата, която държи автокъщата в паркинга на ХИТ-Младост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Колеги, някой има ли идея как се казва фирмата, която държи автокъщата в паркинга на ХИТ-Младост?

Скъсил ми се е срока за едит на постовете, намерих я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От догодина ако свършите горивото някъде, викате пътна помощ и до бензиностанцията :)

 

Чл. 106а. (Нов - ДВ, бр. 62 от 2018 г., в сила от 28.01.2019 г.) Водачите са длъжни да зареждат с гориво управляваните от тях пътни превозни средства и/или самоходни машини само на бензиностанции, които разполагат с резервоари, които са трайно прикрепени към недвижим имот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "The Best Forman" - Не. Просто ще трябва наливането да се извършва в частен имот..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "kokarosta" - Спокойно! Все още, за да влезе някой в чужд Частен Имот, без да го допусне Собственикът на Имота, трябва специфичен Официален Държавен Документ, който трудно се издава, още повече за такова нещо. Е, ако някой се чувства по-бърз от 9 милиметра - може да пробва да влезе и без този Документ..

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "kokarosta" - Така, така ;) Да не забравяме все пак, че "Прах в Очите" е мотото на опитващите се да Управляват. Дано не остане кой да им вярва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, The Best Forman написа:

И к'во вече край на нафтата на черно :)

 

Че още ли ги има тия схеми? Аз като не съм имал никога дизел и не съм в час, ама едно време нафтата като беше около 1.40 лв., масово чувах, че се зареждаше от шАфьори на камиони за левче. Ама тогава GPS и прочие по камионите имаха само най-големите фирми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, sauber написа:

 

Че още ли ги има тия схеми? Аз като не съм имал никога дизел и не съм в час, ама едно време нафтата като беше около 1.40 лв., масово чувах, че се зареждаше от шАфьори на камиони за левче. Ама тогава GPS и прочие по камионите имаха само най-големите фирми. 

 

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Незнам и аз не съм имал .

Преди 5-6 години щях да скачам трупешката на един от шофьорите. Влиза на разтоварище, току-що заредил от цистерната, и докато излезе от резервоара изчезват 100 литра. При положение, че уж всичко по камиона е пломбирано, от къде го беше източил не знам. А защо беше решил да го направи толкова явно, при положение че GPS ми предаваше в реално време и показанията на сондата на резервоара не знам. ИдЕот!

Един познат, който работеше в голяма държавна служба с много автомобили, си беше купил помпа за увеличаване на пробега на колата, за да може да отчита повечето бензин. Една "мебелка" или "кожа" я даваше за 20 лева (това е туба от 20 литра).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодите са спортни коли за драг/ дрифт , затова има А6 тици да дърпат платформата (новия вариант на Москвич 412) 0-02-04-eab5ce75b1b3d99ae29e40daadef8b50

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Izolini написа:

 

Преди 5-6 години щях да скачам трупешката на един от шофьорите. Влиза на разтоварище, току-що заредил от цистерната, и докато излезе от резервоара изчезват 100 литра. При положение, че уж всичко по камиона е пломбирано, от къде го беше източил не знам. А защо беше решил да го направи толкова явно, при положение че GPS ми предаваше в реално време и показанията на сондата на резервоара не знам. ИдЕот!

Един познат, който работеше в голяма държавна служба с много автомобили, си беше купил помпа за увеличаване на пробега на колата, за да може да отчита повечето бензин. Една "мебелка" или "кожа" я даваше за 20 лева (това е туба от 20 литра).

 

Сещам се за една сцена от филма "Два диоптъра далекогледство". Единия герой се бeше качил на стоп на един камион, шофьора го разпитва какво работи и той му казва писател. Шофьора възкликва "Няма да си добре, няма какво да се краде" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, maxrpm написа:

Шкодите са спортни коли за драг/ дрифт , затова има А6 тици да дърпат платформата (новия вариант на Москвич 412) 0-02-04-eab5ce75b1b3d99ae29e40daadef8b50

Що бре, и мойта А6-ца в повечето случаи е с такова ремарке отзад. Даже мисля на 90-ката да сложа теглич, да мога с нея да закарам и Новия Внос(А3-ката) до Калояново, та да ги караме и двете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглича винаги е от полза. Дали ще бъде за теглене на  Атв, джет,кросов мотор или кола, е без значение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Pepino написа:

Теглича винаги е от полза. Дали ще бъде за теглене на  Атв, джет,кросов мотор или кола, е без значение. 

... дърва и торби цимент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглича особено добре защитава и задната броня и ограничава щетите да са сметка на виновника.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам теглич и ми е много неприятно когато виновника е от другата страна на теглича (предната). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно има държави, в които е забранено теглича да стърчи. Или теглиш нещо с него или е прибран :)

Това кога ли ще се случи тук, не се знае. Аз 2 или 3 пъти съм имал следи от теглич по предния си номер, явно от маневристи, защото нямам спомен да съм се нацепвал в някой :)

Пък не е като да не съм доста внимателен и като паркирам гледам да има мегдан за всички, точно поради такива причини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса дали е полезен теглича или не, разбира се че нямам против пернишкия парктроник, но теглич на спортна кола не се монтира, a aз имам 2! Ако ми трябва превоз, наемам си камионче/бус и пренасям. Ако имам състезателна кола, примерно като на tini корсата, защо да и треперя през целия път , дали някой няма да удари платформата и да се извърти да падне, тя харчеше 40/100 бензин + етанол, по добре да дам 320лв за бензин и да си я карам на ход и да си платя 1-2 глоби за шум и за rollcage -a
Карал съм натоварено ремарке веднъж, не е проблем кара се, но бях с чужд пасат, а не с Шкода, Ауди,БМВ или Мерцедес. Теглич от шкода съм махал и да, всички ме гледаха странно, дядо попита 150 пъти въпроса защо и когато падна и последния болт от теглича, тогава вече 120 ката заприлича на истински спортен автомобил, а теглича изгни на една лада...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.