Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за крушки Ring Xenon Ultima H4


StoqnSoqnov

Recommended Posts

Да попитам - в Метро са пуснали крушки ring xenon ultima H4, имате ли наблюдения за тях? Аз съм с Осрам найт бреакър +

Следващия път сложете по-смислено заглавие и ползвайте поне малко пунктуация като пишете, за да Ви разбират хората. Благодаря.  

Редактирано от vasilisa
Следващия път сложете по-смислено заглавие и ползвайте поне малко пунктуация като пишете, за да ви разбират хората.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам - в Метро са пуснали крушки ring xenon ultima H4, имате ли наблюдения за тях? Аз съм с Осрам найт бреакър +

Следващия път сложете по-смислено заглавие и ползвайте поне малко пунктуация като пишете, за да Ви разбират хората. Благодаря. 

 

Колега в момента има разпродажба в Карфур - Филипс Ксенон са по 40-45 лв комплекта. В Бургас са изкарани на едни скари до касите. Има H4 и H7. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в момента има разпродажба в Карфур - Филипс Ксенон са по 40-45 лв комплекта. В Бургас са изкарани на едни скари до касите. Има H4 и H7.

А този Филипс Ксенон по-добър ли е от Найтбрейкър+ ? Или всичко е въпрос на вкус?

 

EDIT: Под Филипс Ксенон имаш предвид BlueVision ultra ли?

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този Филипс Ксенон по-добър ли е от Найтбрейкър+ ? Или всичко е въпрос на вкус?

 

EDIT: Под Филипс Ксенон имаш предвид BlueVision ultra ли?

Честно казано не помня модела може би е който цитираш ти. Просто споделям, че има Филипси на добра цена, която е горе долу 50% от пазарната. Ако не бях приключил въпроса с крушки за тая година щях да си взема. Аз си взех от Метро Бош и съм доволен за 14лв комплекта. А кое колко свети и как свети си е много субективно за мен. Най-накрая и аз пускам дългите и така ще си карам, както правят в Бургас повечето "рейсъри"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поне доколкото ги сравнявах крушките - Филипс Екстрем Вижън и Осрам Найтбрейкър плюс, а сега и новите Унлимитед - късат всичко останало.

Засега съм с Найтбрейкър Плюс - светят отлично, и ако имат и достатъчно дълъг срок на служба, ще остана с тях. Като се има предвид и цената им - която е доста прилична.

Иначе Филипсът - също е хубав, но е и доста по-скъп.

А Ринг Ксенон Ултима - в Младост 3 ги продават, в едно магазинче, и един приятел си е купил Н1 и Н7.

Много са прилични - но цената им е като на Филипс.

Пък да кажеш че светят по-силно..... Няма такова нещо. Просто не отстъпват на горните две или три крушки.

Иначе имат някакъв ксенонов ефект - вярно е. Но не светят като ксенонови крушки.  :eusa_naughty:

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм се загледал по крушки и съм се спрял на philips crystal vision 4300k. Говорим на H1 на дълги светлини, защото на късия съм със заводски ксенон 4300К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм се загледал по крушки и съм се спрял на philips crystal vision 4300k. Говорим на H1 на дълги светлини, защото на късия съм със заводски ксенон 4300К.

Опитай Осрам Найтбрейкър плюс, или Филипс Екстрем вижън - сигурен съм, че ще ти харесат повече.

Кристал вижънът не свети чак толкова силно.

Но щом си със ксенон - можеш и сегашните си дълги да не ги менкаш.

Все пак, при добри къси - дългите почти не влизат в употреба....

Или ако държиш да сложиш най-добрите Н1 крушки - ами опитай с няколко различни, и виж лично тебе кое те устройва най-много.

Аз направих така - и накрая се спрях на Осрама.

Свети отлично - и заедно с това не е прекалено скъп! :doubleup:

Но ще го видя дали и след няколко месеца пак ще свети толкова ярко!

Макар че един мой приятел си е взел новите, Унлимитед - и също е много доволен.

Тъй че и за тях може да се помисли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за мнението. Идеята ми за смяна на дългите е че светят жълто и това много ме дразни. Искам да свети бяло до колкото е възможно да не се различава от ксенона. Колата е с кантари и не може да се регулира ръчно и късите ми идват малко къси извън града. Не ми се иска да слагам китайски ксенон и да правя дупки на капаците на фаровете, поради простата причина, че и с тънките запалки няма как да се монтират без да се реже. Относно оста ма имам малко съмнение и то е по ту де но от това, че живота му е доста кратък. Това се споменава в доста форуми, иначе казват, че цепи мрака. Ще видим как ще процидирам. Май ще е проба - грешка. Лек ден на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.