Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся Шкода 120


Recommended Posts

В квартал Лагера (ако не се лъжа се води) оназ сутрин мернах една бяла да се продава точно ей ТУК ... на някой от страничните прозорци имаше и телефони за връзка ... ако нямаш време да обикаляш ще мина да копна телефоните на човека и ще ти ги пратя на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя тази е само за ценители.Накрая и 130лв.няма да може да и вземе, но всеки сaм си прaви сметкaтa.Аз така преди 3 години щях да купувaм една 744-кa,ама човека искaше 1200 лв. и му казах, че ще остане вечно негова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам  Шкода 120,1977 г ,в много добро състояние ,първи собственик ,към 75 000 км.,оригинална боя  и  в движение,София ,Банкя,снимки ще покажа утре .

Редактирано от shotik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега от форума щеше да ми праща снимки на червена шкода но явно има проблем с личните съобщения. Ако го види това нека ми звънне пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Продавам  Шкода 120,1977 г ,в много добро състояние ,първи собственик ,към 75 000 км.,оригинална боя  и  в движение,София ,Банкя,снимки ще покажа утре .

Имам интерес за шкодата пиши на лично цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.