Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Нова Октавия 3 :-)


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

След като вече се похвалих за пристигането на моята Октавия 3 темата за поръчани автомобили, сега ще постна и няколко снимки  на колата(още с фолио) за историята, макар да не съм си получил колата още - просто не успях да се сдържа:-)

2014-05-12%2018.35.18.jpg 2014-05-12%2018.36.20.jpg 2014-05-12%2018.40.54.jpg 2014-05-12%2018.36.57.jpg  2014-05-12%2018.37.13.jpg

Снимките не са перфектни, защото са правени с телефон, но се надявам поне малко да добиете представа и да се порадвате с мен ;-)

Кажете моля и дали можете да ги отворите въобще, че за първи път качвам снимки във форума...

Благодаря предварително!

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Lachezar

    15

  • bega4kata

    7

  • carrot

    5

  • bubaru

    4

Най-много писали в темата

  Лъчезар, нищо не се види от снимките. Моля за редакция. И...честито! :)

Мда..... И аз се съмнявах, че нещо не е наред - само дето не знам какво е, защото просто ползвах стандартната опция за качване на снимките...

Мордо, можеш ли да пробваш да ги отвориш с десен бутон и да избереш опцията "Отваряне в нов прозорец" - така става при мен, кажи дали и при теб се получава, моля, защото вече не мога да ги редактирам...

 

@Към по-опитните членове на форума - ще кажете ли къде бъркам, респективно какъв може да е проблема със качването на снимките? Аз съм ги качил в момента в Dropbox и от там взех линковете, като преди това ги отключих за общ достъп...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Много шикарна, Лъчо. Защо не се опиташ да си качиш снимките тук

Ами аз точно това направих, но нещо не работи като хората тази опция... Мисля да си улесня живота като стана официален член на клуба до 1-2 седмици  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е, колега!  :) Чакането е приключило и сега ти остава да й се кефиш на красавицата. Само радостни преживявания с нея ти пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е, колега!  :) Чакането е приключило и сега ти остава да й се кефиш на красавицата. Само радостни преживявания с нея ти пожелавам!

 

 

Честито, много да те радва.

Мерси колеги! И се надявам да се видим на следващата среща на НИМ или на събора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За година и няколко месеца 3-та Шкода влиза в семейството. След Сюпърба и Йетито сега ще има една Октавия 3 комби 1.6 дизел  7DSG. Оборудване Елеганс+цвят метално сив металик, Болеро, аларма, 150000 км гаранция. След Великден ще е в София.

 

Колата вече дойде. Много съм доволен от нея. Двигателя е супер тих и цялото обезшумяване е уникално за този ценови клас. Вижда се скок спрямо Сюпърба преди фейса в доста детайли,но има и спестено тук-там като материали, явно няма как. Возията ми харесва, стегната е и се управлява по-добре от Сюпърба, също така е по-забавна по-завоите.Страхотна кола за парите си  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря !  Аз принципно няма да я карам, защото си джиткам със Сюпърба засега. Друг роднина си я купи, но естествено  както обикновено аз съм виновника  :) Първо убедих бащата за Йетко, въпреки факта, че в началото когато аз си взех Шкода той ме базикаше с лафа:

"Знаеш ли какво е най-хубавото на повечето марки?.....че никъде не пише Шкода на тях .... :D

Сега обаче се перчи на Таурези и А4-ки и за разлика от всички предишни негови коли, на които все намираше кусури, за тази нищо не казва, ами само ми се хвали кой изпреварил и как си взимал завоите... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Някои от проблемите ги писах в темата за ЕТ в черния списък, но за да не каже някой, че им правя черен PR мога да ти пиша по въпроса на лично съобщение.

Ето ти и най-прясна информация за разхода, днес чукнах 1000 км ;)

Привет,

 

Аз също наскоро си поръчах новата Октавия 3. Може ли да ми кажеш какви проблеми си имал при предаването на автомобила? Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Привет,

 

Аз също наскоро си поръчах новата Октавия 3. Може ли да ми кажеш какви проблеми си имал при предаването на автомобила? Предварително благодаря.

 

Честито колега!

 

Сигурен съм, че carrot ще ти прати ЛС, а и аз ще ти пусна малко инфо на ЛС при първа възможност.

Извън това пусни едно инфо какъв двигател, купе и оборудване си поръчал.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 
 

Честито колега!

 

Сигурен съм, че carrot ще ти прати ЛС, а и аз ще ти пусна малко инфо на ЛС при първа възможност.

Извън това пусни едно инфо какъв двигател, купе и оборудване си поръчал.

 

 Аз съм пуснал инфо в другата тема за поръчани автомобили. Моята Octavia Mk3 е най-базовата възможна с единствена платена екстра - Rest Assist :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Да се отчета и аз с една Октавия А7 :-) В сряда трябва да ми я предадат и страдам от безсъние.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя който избрах е 1.2 със 6-степенна механична скоростна кутия, нивото на обурудване е Ambition +, а цвета е капучино. Допълнителните екстри са автопилот, лети джанти илияс и радио болеро с тъч-скрийн дисплей. Имам няколко снимки на телефона, но ги направих на бързо, а и беше в един тъмен склад, та не се вижда много добре. Като си я получа официално ще публикувам няколко фотоса :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.