Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аксесоари за Октавия 3


Lachezar

Recommended Posts

Пристигна поредната "глезотийка".

Огледалце за да виждам какво прави наследството на задните седалки :cute:

Доставката беше само за седмица - изненадаха ме Чехите :plate_skoda:

Очаквах да е малко по-дълго, но и така е добре. За да видиш по-добре, трябва да се вгледаш, но пък пази от слънцето в пролуката между двата сенника :beach_2:

И аз си сложих такова огледалце да гледам малкия как си разпилява солетите по задната седалка  :cleaning: без да си кривя врата. На мен по щастлива случайност ми е излезе без пари, защото като оглеждахме колата преди да ни я предадат забелязахме една драскотина по лайсничката, която дели стъклото на задната лява врата. Аз естествено си "направих устата" да ми направят отстъпка от първото обслужване, но те решиха, че ще ни дадат аксесоар по избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 379
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Илко Такев

    49

  • nikigorgo

    25

  • Lachezar

    24

  • carrot

    19

Най-много писали в темата

Честито :-)

И солети, и чипс, и сок, и каквото набарат... Да са живи и здрави :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

 

Аз си поръчах от китайците следните неща:

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.0.0.SHGbUv&orderId=86429624769618&productId=32804133613

https://www.aliexpress.com/item/Car-cleaning-tools-kit-products-microfiber-equipment-car-accessories-interior-1pc/2021637808.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ivnWbB

https://www.aliexpress.com/item/Practical-Car-Back-Rear-Trunk-Seat-Elastic-String-Net-Mesh-Storage-Bag-Pocket-Cage/32791112030.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.mj9tcX

 

За сега получих само мрежата и съм много доволен. Моята е О3-Комби и нямам преграда в багажника на десния калник. Там пасна идеално. Останалите 2 ги чакам скоро да пристигнат. Ще ги снимам да ги покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една питанка - Понеже нямам озвучаване на задните врати, дали има пуснати кабели и дали мога сам да си сложа говорителчета или е в противоречие с гаранцията  да барникам по токовете?  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една питанка - Понеже нямам озвучаване на задните врати, дали има пуснати кабели и дали мога сам да си сложа говорителчета или е в противоречие с гаранцията  да барникам по токовете?  :sorry:

 

Мисля че няма окабеляване за говорители на задните врати, освен ако не е поръчано допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма окабеляване , няма да имаш проблеми с гаранцията. Ако искаш полезна информация относно цялата инсталация, колегата JORDITO,вече е минал през това и ще ти разкаже , какво е нужно да направиш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма окабеляване , няма да имаш проблеми с гаранцията. Ако искаш полезна информация относно цялата инсталация, колегата JORDITO,вече е минал през това и ще ти разкаже , какво е нужно да направиш..

Благодаря,

Ще потърся JORDITO ако срещна проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

След като ми попадна в ръчичките, веднага се снабдих с кожено "калъфче" за ключа.

Разбира се, с червени шевове, че да е в тон с конците в интериора :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се интересувам, особено ако калъфчето има отделение и за документите, че много често ми се случва да ги забравям...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Търся задна средна гумена стелка.Ако някой знае къде предлагат в БГ моля за съвет.Колата е Октавия 3 комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде в България не намерих. А и не само в България. Аз взех моята оттук:

 

http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-OEM-rubber-mat-over-the-rear-tunnel.

 

Само за Октавия 3 няма оригинална, за съжаление.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Paypal. Но, ако ме питаш, не си струва само за тази стелка да плащаш 20 лв. само за доставка. Ако поръчаш повече неща, тогава е оправдано.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това като го гледам и на О2 ще пасне. А как се фиксира? Защото на моите хлапета първата работа ще е да го сритат долу, за да може да си бършат подметките в мокета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом луфтовете не ви притесняват, значи пасва.

Ице, не се фиксира - има борд, който се затиска от двете задни стелки.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Някой дали е поръчвал от тези http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-Limousine-3pcs-set-of-sun-privacy-bug-shades?Какво ви е мнението?

Не можах да намеря тези на x-shades които са си поръчали другите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди два месеца карах БМВ с фабрично фолио и фабрични щори и бебето не се оплакваше от слънцето. Преди месец и половина взех нова О3 и сложих веднага американско фолио с 95 % затъмнение и вече повече от месец возя малкия в слънчеви дни без да има оплаквания когато слънцето грее от неговата страна. Зяпа си през прозореца. Спи си спокойно. Мисля, че няма смисъл от щори при поставено хубаво фолио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,3

За октавия 3 комби 2013 искам да си закупя гумена подложка за багажник.

Може ли да ми препоръчате нещо?

Редактирано от Еркаму
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.