Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аксесоари за Октавия 3


Lachezar

Recommended Posts

Здасти Лъчо,

Съжалявам за забавянето. Пуснах ти и лично, но да съобщя и тук - потвърждавам поръчката.

Колеги, много съм благодарен за доверието! :)

Поздрави

Всичко е наред-не го мисли повече! И ти имаш ЛС;-)

Иначе малко по-късно днес ще пусна ЛС на всеки, за да уточним плащането.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 379
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Илко Такев

    49

  • nikigorgo

    25

  • Lachezar

    24

  • carrot

    19

Най-много писали в темата

Готовo - поръчката е пусната(включително нещата на Коко):plate_skoda:

@Венци, почвай обратното броене и хапчетата за сън;-)

Тресе ме... Хахахаха!!! Избяга съня...

 

Евала! Чакаме сега :) благодаря!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх изпуснах, моля пишете ми при следаща поръчка или ми звъннете!! Не съм много активен напоследък, thanks

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх изпуснах, моля пишете ми при следаща поръчка или ми звъннете!! Не съм много активен напоследък, thanks

Ще те имаме предвид другия път, Павка - може за Коледа нещо да си подарим.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поръчката може да пристигне в края на тази седмица - искате ли да се съберем на по бира през уикенда(за да ви предам стоката), ако дойде, или предпочитате лично да си получите нещата?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица е нечетна (5-та), така че можем и един Н.И.М. да спретнем ;) ... Иначе аз нямам никакви претенции - съгласен съм където и както кажете.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

 

доставката пристигна, ще ви пиша ЛС относно детайлите. Предлагам за предаването да се видим някъде по централно всички (освен ако вече няма организация за извънредна среща на НИМ в темата за срещите). Моята идея е (ако не е на НИМ) да се видим на паркинга на Стадион Васил Левски - или откъм езерото Ариана, или пред централния вход, като време предлагам някъде между 11:00 и 15:00.

 

Какво мислите?

 

Поздрави,

Лъчо

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е удачно да се срещнем на паркинга на Гурко, за часа бих предпочел по-рано, но нямам проблем да е по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

колегите Shaft и chavdarlk вече минаха да си вземат поръчките. Предлагам останалите да се видим на паркинга пред ст. Васил Левски в 14:00. Алтернативно срещата може да я направим на НИМ, ако се организира среща на Клуба, но по същото време, понеже няма да успея по-рано.

 

Ок ли е за вас?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, тогава ще се видим в неделя там. Ако искат да заповядат и други колеги - така ще можем да се видим, а и да снимаме Шкодите и на друго място, не само на НИМ;-)

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да мина и аз да ви видя новите придобивки. Пък и вас покрай тях.

Тъкмо да те питам за нещо...  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо да те питам за нещо...  ;)

Ще закъснея към половин час, ще се класирам към 14:30, че трябва да мина през Симеоново в 14:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Най-накрая намерих време да монтирам спойлера на петата врата.

 

Привет,

тази екстра може ли да се поръча при закупуването, май е стандартна за L&K оборудването. Как се води и горе долу каква е цената?

 

Гледах я и като допълнително http://www.superskoda.com/images/Plasty/5E5071605B.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

тази екстра може ли да се поръча при закупуването, май е стандартна за L&K оборудването. Как се води и горе долу каква е цената?

 

Гледах я и като допълнително http://www.superskoda.com/images/Plasty/5E5071605B.jpg

Не съм я виждал в ценовата листа на поръчките. Но все пак попитай в Еуратек. За мен определено си струва. И много по-добре е да ти го монтират в завода, отколкото след това сам да го слагаш.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.