Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 120 L 90г.


Recommended Posts

Здравейте колеги след инцидента миналата година  с ГЛСа си намерих нова любовница Skoda 120 L 1990г. с 5 скорости :tongue_1:
Утре ще кача снимки
поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха, честито !

 

Първата ми кола беше бяла 120L от 88-ма, твоята обаче съвсем нова! Като изключим няколкото бутилки с вода, които носех за прегряването при всяко пътуване и заминалата водна помпа, пазя само хубави спомени от колата :)

 

Безаварийно и със здраве пожелавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много запазена както салон така и купе окачването е здраво само имам проблем с двигателя  трябва да сменя гарнитура на глава семеринги на бутала и клапани

1508165_804181686276487_354474082_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя кат мойта. Може и една партида да са :)

 

Честито Васко! Със здраве и безаварийно да си я караш!

 

п.п. Тоше - сегменти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.