Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Rapid или Spaceback


stonik

Recommended Posts

Здравейте  , имам трудното решение да избера автомобил между двата модела на Шкода      Rapid - Spaceback 1.2 tsi 77kw. Преди Великден трябва да поръчвам и се чудя каква да бъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спейсбека е по-красив,но багажника е малък.Ако ти трябва багажник,като тръгнеш със семейството ,тогава Рапида.

Зависи от нуждите ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел спейс с пакет Style + PGD (панорамен покрив, черни огледала, удължен черен спойлер на петата врата, фарове за мъгла с corner) и поне 16-ки.

Красота!

post-13406-0-23404600-1397297391_thumb.jpg

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова съм писал АЗ, а не съм писал "трябва да си вземеш непремено".

За 46 бона и мен ме питаха що не си взе Супърб, а Октавия. Ами въпрос на вкус. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега се спрях на Спейса с цвят бордо . Все още се чудя дали си заслужава Start-Stop  системата. Ще си поръчам спортният пакет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен старт стопа си струва. Особенно ако се кара много в града. Тази система вече се монтира на всички коли, пък като не ти хареса винаги може да я спреш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се замислял по този въпрос (не че имах особен избор де, при октавия почти всички мотори са със системата), но виждам, че цените на гамата старт-стоп акумулатори на Варта онлайн са от 250 до 350 лва.

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕураТек за оригинален акумулатор Варта за О3 (по номера, който е на моя акумулатор):

7P0915105 BATTERY, F 397.67 лв.

Фабричния акумулатор на О3 е 68ah

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

ЕЕЕЕЕЕЕЕ Голямо чакане ще падне. Колата ще дойде най -рано през август. До тогава само ще я гледам на картинка. Имам голяма молба от хора които вече карат Спейса да си споделят първите впечатления за колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Аз съм със същата молба, тъй като обмислям и аз покупка. Само че тези срокове на доставка много ме притесняват, а цяло лято без кола не се седи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   В другата тема съм пуснал линк към записки от Спейсбек-а. Какво да те посъветвам...изборът е или да вземеш нещо, което е налично, или да си конфигурираш по твой вкус и да чакаш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.