Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моторче за парното на Шкода Фелиция 1,6 АЕЕ (1997) с фабричен климатик


BDK

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Закъсах го с това моторче за парното... Купувам такова за Фелиция с фабричен климатик.

Такова моторче от фелиции без фабрични климатици не става.

 

Тел: Нула осем 89 233 166 - Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа ще е това,защото са кът тези фелиции с фабричен климатик.Повечето са с италиански присаждан с марка Diavia,мотото на която е "Направи си сам".Все пак успех в търсенето!

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа ще е това,защото са кът тези фелиции с фабричен климатик.Повечето са с италиански присаждан с марка Diavia,мотото на която е "Направи си сам".Все пак успех в търсенето!

Благодаря ти. Да определено е трудна работа с набавянето на такова моторче и си трябва доза късмет. От 1,5-2 месеца карам без такова и е меко казано отвратително в сняг, а сега и дъдж без никакво парно и постоянно потене на стъклата... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш как дай номер на моторчето. След празниците мога да проверя дали го има и колко ще струва като ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!  Въпросното моторче е с надпис SIEMENS   1BB52     13V . Такова моторче се монтира на Фолксваген- КАДИ и Опел - АСТРА. Когато е от АСТРА има две ушенца за монтаж.  Турбинката на АСТРАТА е по малка в диаметър и по висока. Смело режете ушенцата и разменяте турбинките.                Ако искате ново моторче : Каталожен № 6v0820021--Шкода и Фолксваген         №715038 Валео.  Цената е от 380 до 450 лева .  Аз го намерих за 25 лв.             Дано да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По този номер излиза за Фолксваген - 420лв. (води се оригинал на Сименс). За съжаление няма предложения от алтернативни производители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник ще мога да го видя това моторче ,което имам и ще ти пиша,мисля че е точно такова ,купувах  го от една фелиция  и по - късно разбрах ,че не като  за 1.3 карбуратор ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги за предложената помощ и споделените мнения!

Днес отидох в едно магазинче (първото, в което влязох на ул. Симеон) за почти всякакви части втора употреба ул. Симеон и ул. Одрин. - разглобиха корубата хората, монтираха някакво моторче и турбинка от някоя си марка и модел, монтираха обратно в корубата всичко и в момента всичко е ок.

Излезе ми 50 лв. този "сбирщайн", да са живи и здрави хората - два месеца я търсих тая измишльотина и не можах да я намеря и по обяви, и по морги, и по магазини... и сигурно още 2-3 месеца щях да го търся това моторче.

Може да се заключва темата, но нека и други хора, които срещнат подобна трудност в бъдеще да я прочетат темата и да знаят къде да ходят ;)

Редактирано от BDK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.