Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интернет магазин за нашите Шкоди


Recommended Posts

   Здравейте,

   Случайно открих този онлайн магазин. Чешки е. Цените са добри. За съжаление не мога да ви кажа дали доставят до България, но предвид факта, че имаш избор на различни валути (едната от които е руска рубла), предполагам, че е възможно.

 

   Ето връзка към сайта: http://skodadop.com/en/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Нещо не мога да редактирам горното мнение, но, може да се доставя до България, като цените са за Чешките пощи, също нормална тарифа - за гумени стелки, мрежи в багажника, мрежа за средата между двете предни седалки и usb захранване (за запалка) цената с доставката до България е 176 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тази мрежа за средата между двете предни седалки? Можеш ли да дадеш някакъв линк, че не съм виждал такава за Октавия 3...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тази мрежа за средата между двете предни седалки? Можеш ли да дадеш някакъв линк, че не съм виждал такава за ОктавNameri

Видях мрежата - нещо не ме изкефи. Само дето малко ме притеснява, че на някои от аксесоарите цената е дори по-ниска отколкото в официалния e-shop на Шкода. Можеш ли да дадеш обратна връзка като пристигне доставката дали всичко е ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравейте. Всъщност, нищо не съм поръчвал засега. Мисля да направя малка поръчка (примерно мрежата между седалките) в края на месеца. Цената ѝ в ЕТ е около 22 лв., а в този сайт излиза около 28 лв. с доставката. По-скъпо е, но трябва да се пробва продавача. Ако е коректен - имаме избор, а изборът ни дава свобода.

 

  p.s. Хм....в този онлайн магазин излиза по-скъпо заради доставката, но, ако се поръчат няколко неща, мисля, че е добре цената. Например - цената в сайта на ЕТ на гумена постелка за багажника за Рапид е 62 лв., а в този интернет магазин е 52 лв.

 

      Поздрави.

Редактирано от mordo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравейте. Всъщност, нищо не съм поръчвал засега. Мисля да направя малка поръчка (примерно мрежата между седалките) в края на месеца. Цената ѝ в ЕТ е около 22 лв., а в този сайт излиза около 28 лв. с доставката. По-скъпо е, но трябва да се пробва продавача. Ако е коректен - имаме избор, а изборът ни дава свобода.

 

  p.s. Хм....в този онлайн магазин излиза по-скъпо заради доставката, но, ако се поръчат няколко неща, мисля, че е добре цената. Например - цената в сайта на ЕТ на гумена постелка за багажника за Рапид е 62 лв., а в този интернет магазин е 52 лв.

 

      Поздрави.

Точно това имах предвид и аз - малко странно ми се струва цената на оригинални артикули да е по-ниска отколкото при производителя. Хайте за Еуратек е ясно, че ги надуват допълнително, но на част от нещата цената е по-ниска дори от цената на същите артикули в оригиналния онлайн магазин на Шкода. Мисля си на глас просто - дали пък не са менте стоките, или пък целия сайт да е менте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте. Всъщност, нищо не съм поръчвал засега. Мисля да направя малка поръчка (примерно мрежата между седалките) в края на месеца. Цената ѝ в ЕТ е около 22 лв., а в този сайт излиза около 28 лв. с доставката. По-скъпо е, но трябва да се пробва продавача. Ако е коректен - имаме избор, а изборът ни дава свобода.

 

  p.s. Хм....в този онлайн магазин излиза по-скъпо заради доставката, но, ако се поръчат няколко неща, мисля, че е добре цената. Например - цената в сайта на ЕТ на гумена постелка за багажника за Рапид е 62 лв., а в този интернет магазин е 52 лв.

 

      Поздрави.

Колега, поръчи ли нещо от този сайт или се отказа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А, всъщност кой е оригиналния сайт за части на шкода? Този, който е към самия сайт ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалният магазин е сайта на Шкода Чехия: http://eshop.skoda-auto.com/webapp/wcs/stores/servlet//b2c?catalogId=10051&DM_PersistentCookieCreated=true&storeId=10001

Лошото е, че най-вероятно не приемат поръчки извън Чехия. Ако има някой, който е пробвал - да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.