Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Октавия RS


Recommended Posts

Честито колега ! Поредния страхотен автомобил. Много хубави моменти и безаварийни километри :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Alpinjuga

    12

  • bega4kata

    9

  • La Furia Roja

    6

  • mordo

    4

Най-много писали в темата

Честито и от мен колега.Много безаварийни километри с красавицата ти пожелавам.

Копче за гумите и пр.парк. няма,защото се активира от болерото.Ако беше без болеро,щеше да имаш.Алабмата звуков сигнал при заключване може да си активираш пак от болерото и ще и чуеш гласчето.Иначе заключи се вътре след като отвориш и затвориш вратата и след 30+ сек ще се активира като мърдаш.Когато се изключи копчето за вътрешното пространство,се изключва и алармата за НАКЛОНА.-някой беше писал ,че остава,но се изкл.

Относно височината,аз се позаинтересувах,оказва се че ги окомплектоват с различни пружини.Наистина,някои са по-високи.Зависи от маркировката-точките на пружините.И аз съм виждал 1 рс в София,беше си с 18-ки и беше като джип.С Краси от Русе ходихме да я гледаме и той када,че била най високото кола на паркинга :) Моите са с 1 зелена и 1 синя точки.Погледни и твоите моля те,че ми е интересно дали е вярно това.

За гумите,не съжалявай,Пирели са премиум марка и са мн.добри.

На шурето колата дойде с туранца 18-ки.Така,че май с каквото имат си ги доставят,но с премиум марки само!!!

За копчето врс ,какво да кажа,освен,че си късметлия.вно и там работата е с каквото имат.Кът са им копчетата врс явно.

За джантите,много ми харесва дизайна им,че са с перки,но понеже съм свикнал да я гледам с 18-ки моята,малко ми малеят 17-ките.

Това ,че не си се сдържал,да я настъпваш :) не си първия,Шурето ми още на 4 км.беше кола,като ми каза:Не мога да се сдържа.И я смачка яката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Много беаварийни километри с новата бридобивка - кърти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно височината,аз се позаинтересувах,оказва се че ги окомплектоват с различни пружини.Наистина,някои са по-високи.Зависи от маркировката-точките на пружините.И аз съм виждал 1 рс в София,беше си с 18-ки и беше като джип.С Краси от Русе ходихме да я гледаме и той када,че била най високото кола на паркинга :) Моите са с 1 зелена и 1 синя точки.Погледни и твоите моля те,че ми е интересно дали е вярно това.

 

Хм, тези точки виждат ли се без да се сваля колелото, че аз днес се зверих през колелото и не видях цветни точки по пружините?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас черното дизелово комби е с кафява и жълта точки на пружините, а на ILIYA е с кафява и бяла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,със здраве и усмивка да си я караш.
 

Моята е с жълто и червено на пружината-пък какво трябва да означава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистито и безаварийно

 

Благодаря :)

 

Тия дни не бях минавал покрай колата на светло, за да снимам пружините, та накрая реших да направя една снимка на тъмно пък каквото се види. Точките при мене изглежда са една кафява и една бяло/сива

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/97153542/IMAG0788.jpg

 

Така като гледам има много комбинации от точки, какво все пак означават наистина? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма чак толкова много комбинации.Дизеловите е нормално да с други означения/точки/ на пружините.Техните двигатели са по-тежки.Освен това има и подбор според това дали е дсж.Там пак е по-тежка малко предницата.

Точките означават различна твърдост и височина на пружините.На коя какви монтират и защо,не зная.Важното е,че този път,моята се падна с не високи пружини.От който факт съм изключително щастлив :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, това че точките имат нещо общо с настройките на пружините стана ясно и първия път, но аз по-скоро питах дали имаш представа колко настройки има и коя точка на каква настройка съответства?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Аз като един фен на хрома, използвах момента с оправянаето на щетите от градушката в София да си сложа лайсна на петата врата. Много се чудех предварително дали няма да се получи твърде кичозно, но реших да действам. Още не съм убеден от резултата, но в крайна сметка май ми харесва повече :)

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/97153542/IMAG0809.jpg

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/97153542/IMAG0810.jpg

 

п.с. благодарности на ЕТ Варна, че ми я сложиха без пари :)

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз обмислях тази лайсна, но се въздържах. При мен все пак има и сребърен протектор върху бронята и щеше да стане кичозно.

 

Но при теб стои добре, може би заради черния цвят. Браво!

 

Честито и за самата кола, аз съм пропуснал да се включа явно ме е нямало тогава :) Да си я караш със здраве, много радост и безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре стои лайсната-хром на черния цвят-класика.  Аз обмислям да сложа черна на червената. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз обмислях тази лайсна, но се въздържах. При мен все пак има и сребърен протектор върху бронята и щеше да стане кичозно.

 

Но при теб стои добре, може би заради черния цвят. Браво!

 

Честито и за самата кола, аз съм пропуснал да се включа явно ме е нямало тогава :) Да си я караш със здраве, много радост и безаварийно!

Благодаря :) Аз някъде четох, че лайсната не е съвместима с протектора на багажника, трябва да имаш или едното или другото, не е просто въпрос визуално дали си вървят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсната на черната ,която е с хром пакет,стои страхотно!На Шурето на колата сложихме.

Но на червена с бляк пакет не мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсната на черната ,която е с хром пакет,стои страхотно!На Шурето на колата сложихме.

Но на червена с бляк пакет не мисля.

Ти мисля,че не ме разбра. :)  Написах черна лайсна на червената,не хром. Същата лайсна се предлага Glossy Black вместо Хром. Коридата е с бляк пакет-така е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,от скоро се предлага може би.

Но като е черна ми стои сато не затворен багажник или голяма фута...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,от скоро се предлага може би.

Но като е черна ми стои сато не затворен багажник или голяма фута...

Имаш право като се замисля и аз,но от тези снимки не е съвсем реално.Когато поръчвам аксесоарите от СуперШкода сигурно ще я включа.Ако не стои добре-махам я и 120лв в кофата :unsure: . Тук по-скоро се търси практичност-т.е. пази се ръбчето на багажника. В същия ред на мисли много се замислям за защитни лайсни и на вратите. Грозно стоят на РСката-знам. Нямам в предвид карбоновите ленти,които ти имаш,а тези,които предпазват ръбчетата на вратите от излющване. Гаражът ми е тесен и е твърде вероятно при излизане вратата да опира бялата стена с ръбчето си. Поне ако ги взема ще ги направя в цвета на колата,защото черни съвсем ще се открояват. Въобще като я взема-добре трябва да се обмисли какво да се добави :wacko_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.