Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за спирачни гумички на Шкода 130. СПЕШНО!


RedMonster

Recommended Posts

Здравейте колеги. Може ли да ми кажете дали на прахозащитните гумички за предните цилиндърчета на Шкода 130(4 бутална система) има някакви надписи по самите гумички? Говорим за оригинални гумички. Имат ли надписи по тях или някакъв белег по който може да се разбере дали са оригинални?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koнкретно аз не съм забелязал - оригинално са производство на бившата ГДР , то беше кооперирано в рамките на бившия Съвет за икономическа

и взаимопомощ с  Чехословакия. След обединението на Германия и прекратяване на производството на резервни части за Вартбург и Баркас

най голямата страна , която бълва ментета резервни части за тях с не особено добро качество е Унгария. :)

 

п.п Да припомним - предните спирачни апарати за Шкода/Рапид 130/135/136 са взаимствани от Вартбург и Баркас.

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.