Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в задна врата.


vp81

Recommended Posts

Здравейте - такова нещо не ми се беше случвало до сега с кола - в задната врата се е събрала вода и даже се чува като се мине с ниска скорост през неравност. Тое ясно, че ще се води в ЕУРАТЕК, но все пак бих се радвал за някакви идеи по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навеждаш се и под вратата има едно гумено уплатнение

раздвижи го малко

дръпни го надолу докато уцелиш скритите дупки за оттичане на водата и си готов

и при мен се случи така и сигорно изтече 5 литра вода

в еуратек ще направят същото

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами проблема е често срещан в UK. Поне така пишеше в Бришкода. Казваха че антикорозионият материал който се пръскал вътре във вратите  запълвал изходните дупки. Други пък казваха че уплътнението отдолу закривало дупките за изтичане. И със леко изрязване отдолу на уплътнението се отваряли отворите. Така ,че лягаш отдолу и търсиш дупките за оттичане. И ги освобождаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги - първият отзовал се колега се оказа прав - уплътнението се е разместило - проблемът е решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно както го е описал ivand911 е начина. Иначе проблема е решен от завода с модифициране на профила на уплътнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

навеждаш се и под вратата има едно гумено уплатнение

раздвижи го малко

дръпни го надолу докато уцелиш скритите дупки за оттичане на водата и си готов

и при мен се случи така и сигорно изтече 5 литра вода

в еуратек ще направят същото

:)

Благодарение на колегата се справих без да режа уплътнения или да си губя времето с Еуратек. След като го наместих прочутото уплътнение, проблемът изчезна. В Briskoda имаше случай и с течащо уплътнение на задна врата и постоянно мокра седалка ако не се лъжа. Както и да е - да се надявам, че с проблема съм приключил.

Редактирано от vp81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.