Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

един суперб автомат


Recommended Posts

Здравейте!Вече и аз се присъединявам към клуба,а колата я имам от няколко месеца и досега съм доволен :)Радвам се,че марката хем не е ширпотреба,хем е много читава.Снимки ще кача по-късно,защото сега просто нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,още малко пояснения,за съжаление снимките още не са налице,но колата е суперб 2.5тди 2003г,купувана чисто нова от България като служебен автомобил,не знам точно при този модел как се именува автоматика-мултитроник или типтроник,но засега съм я карал само на D,не смея да превключа в ръчен режим,за да не се скапе нещо:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.