Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ризи и бутала 120/Felicia [Взаимозаменяемост]


bocko

Recommended Posts

Някой ако е запознат да каже, дали мога да вкарам ризи и бутала, заедно с биелите от фелиция/фаворит в блок от Шкода 120?Различни ли са блоковете и местата където се набиват ризите? Биелите по-дълги, по-къси ли са или са същите като при 120 двигател?

И буталата изпукнали ли са смисъл дали ще удрят главата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ... ризите са на равно разстояние в блока на Фаворит/Фелиция , докато между втори и трети цилиндър на 120 -та има около сантиметър разстояние и дори да разстържеш блока няма да има къде да вкараш крайните ризи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак щи кажа .. Що не сложиш фаворит?

Защото не се намира лесно във Варна на изгодна цена. 400-500 лв. за двигател ми искат, което е много, според мен.На миналата бях й сложил 136 мотор, ама замина при някой колега, мераклия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам мотор 135, без глава. За 100 лв. го давам, на 125000 км . Само, че е 2001г. и трябва да пробиваш коляновия вал за оста на кутията на 120 ката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и вал 94 та дори има набито лагерче ама си го пазя за резерва .

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.