Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.9 SDI 2004 - прекъсва и гърми


AStamenov

Recommended Posts

Здравейте,

 

Моля ако някой е имал подобен проблем или знае нещо нека помогне.

Та проблема на колата се изявява в следното: при извънградско шофиране на моменти започва да прекъсва,

много трудо или въобеще не вдига обороти, пърпори като трабант и пуши в различи нюанси на черно-бялото, при освобождаване от скорост и подаване на газ до край някой път гръмва със сташна сила и се оправя и сякаш нищо не е било,

а някой път не иска да вдигне обороти и на свободна, тогава като спра и я оставя за минута без значение дали е запалена или угасена пак си се оправя и потръгва. Колата няма катализатор от миналата година, купувал съм я чисто нова 2004 година и е на 130000 километра. Тая зима ми замръзна нафтата няколко пъти за един ден.

Вариантите които ми дават майсторите са естествено помпа, умната дюза, датчика за налягането в помпата.

Когато се кара градско дори и със 130 (за проба това) няма проблем, но като се покара повече време без да се спира извънградско започва да се лигави, от време на време малко по-трудно пали.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дигностика правена ли е ? какви грешки излизат ? може да се дължи на много неща кара ли се на алтернативни горива примерно олио/газ ?

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.