Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам оригинални ГУМЕНИ стелки за Octavia 2 хечбек 2006 година


Cvetomir

Recommended Posts

Ако някой му се намират, от катастрофирал автомобил, бракуван или без значение да ми предложи оригинални ГУМЕНИ стелки втора употреба за Октавия 2 хечбек 2006 година с радост ще изслушам предложението му. Моля стелките по възможност да са запазени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, виж тези дали няма да ти харесат

http://www.stelki.bg/product/279/gumeni-stelki-za-skoda-octavia-ii-model-sled-05-2004-godina-.html

Купувал съм за Ауди С4 от тях и си пасват идеално.Качеството е добро и цената също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветомир, кодът на оригиналните гумени стелки за Октавия 2 (4 бр.) е DCC600002A. Цената в ЕТ е 66 лв.

 

 Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветомир, кодът на оригиналните гумени стелки за Октавия 2 (4 бр.) е DCC600002A. Цената в ЕТ е 66 лв.

 

 Поздрави.

Моите ги купих от Еуратек, точно както е посочил колегата mordo. Заслужават си парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви имам предложения и на лично, ще ви държа в течение като си взема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.