Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дължина на пружини


bocko

Recommended Posts

Можете ли да ми кажете колко са дълги предните пружини на шкода 120 и пружините от пасат 3ка дали са по твърди или по меки ? 
:dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Има 2 модела предни пружини. Едните са 276мм на моделите до 1983г, а другите са 284мм от 1983 до 1990г. Това са размери в свободно състояние, при демонтирана пружина. За Пасат нямам идея какви са. И вероятно питаш за задните пружини, понеже предните със сигурност ще са доста по-различни. Кажи каква ти е целта ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля за пружини от мерцедес 190. Така като ги гледам  са със сходно фи . Та можеш да видиш от 190 мерцедес за предни ,  дали няма да ти свършат работа

Редактирано от Skoda 130LR/h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее  мерцедеси работи  :D  мисля  да направя следното тези пружини от пасата да ги сложа отзад , а задните пружини на шкодата да ги срежа колкото трябва и да ги сложа от пред мисля ,че са по твърди или се бъркам.Пружините от пасата ми се струват бая дълги и мисля ,че са задни .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Диаметрите на задни и предни пружини са различни :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.