Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изгорял оригинален баласт за ксенон - Octavia II


drank

Recommended Posts

Здравейте, колеги

 

Преди 2 дни спря да ми свети един от фаровете (оригинален ксенон) и се оказа, че баласта е заминал. Свалих го за да му видя номера (831-10009-044), изглежда така:

516944000.jpgDSC09665.jpg

 

 

Потърсих и в ETKA и там номера на частта е 1Z0 941 641 A. Проблемът (според мен) е че, когато потърся в интернет по този номер, ми излиза следното:

balast-xenon-original-skoda-8cf821812283

 

 

Разликата между двете е, че на моят пише 35XT-D1, а на този пише 35XT5-D1. Освен това на този овалния му куплунг (този от горната страна на снимката) е с 3 клеми, а моят е с 2. Ето и снимка на вторият, където се вижда, че е с 3 клеми:

bb1526835db019a0dd130b67261570ea.jpg

 

Когато търся в Интернет по номера на моя - 831-10009-044 - ми излиза като част за Linkoln Navigator, но изглежда точно като моя. Когато търся по Skoda-номера - излиза втория. Много съм объркан  :unsure:

 

Тъй като най вероятно ще трябва да го поръчвам по Skoda-номера, искам да попитам дали този 2-я ще стане за моите фарове или е съвсем различен? Моля за съвет и идеи.

 

Предварително благодаря.

 

Поздрави на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.