Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за един Superb


Cvetomir

Recommended Posts

Вчера петък 15 август минахме през Стара Загора да хвърлим един поглед на http://www.mobile.bg/11390473185303472 . На мен лично като екстри и стойка много ми хареса - антената горе я няма пръчката и има леко жулнато и боядисано (прикрито) с боя по бронята задна.  Като цяло навън беше 35 + градуса и друго не видях като забележка отвън, защото яко напичаше. Отвориха я момчетата разгледахме я вътре шофьорската седалка беше леко жулната на ръба другите бяха перфектни вътре беше поне 40 градуса в нея проветри се пробвахме екстрите работиха всички, с оригинални стелки е гумени и в багажника също, запали лесно още първия път нямаше някакви претрисания и си работеше добре. Колата е с нови гуми и така хареса ни и попитахме  дали може да покараме, качи се с нас едно момче и  отзад е ебаси широката кола потеглихме и тук идва това, което ни отказа, а именно като включиш на D и пуснеш педала на спирачката има притрисане, което естествено момчето ни увери, че било нормално за DSG, иначе сменяше добре скоростите, спирачките бяха хванали ръжда много и не искаха да спират, ама това е бял кахър сравнено с евентуален проблем с автомата. Цената, която аз лично казах е 23 000 лева, като си тръгвахме всички ни питаха кажете момчета, кое не ви хареса, цената ли, можем да говорим и така.... тръгнахме си въпреки, че колата ни хареса има стойка и екстри, но явно имаше проблем, може да е нищожен, но може и да е по-голям, но за петък следобяд нямаше как да го установим... Ако някой е решил да си търси такава съвета ми е да отиде да я погледне с човек, който разбира и е карал DSG....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трявало да има "тресене" при тръгване. Т.е. няма тресене, сигурно съединителят е заминал, но някои по-компетентен да пише колко е цената за нов. Иначе колата изглежда добре, ако само това е проблема и може да счупиш още цената ще е супер оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се е хвърлил, просто исках да споделя с форума, за да знаят евентуално колегите, ако са тръгнали да я гледат, какво да очакват, това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално да тресе при тръгване, каквото и да убеждава дилърът. Според мен ако на 97 000 км (както са изписани километрите, в което аз лично се съмнявам) ѝ тресе съединителят, нещо не е наред. Още повече, този Супърб е с по-безпроблемното DSG - шест степенно, със съединители в маслена баня, което кара до много над 100 000 км без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.